Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Vakcinācija un autisms. Amerikas piemērs.

  ASV slimību kontroles centrs ir publiskojis statistiku, kurā atklājas pārsteidzoša tendence autisma izplatībai savienotajās valstīs.

 Tā, piemēŗam, Amerikā 1970.gadā fiksēta viena bērna saslimstība ar autismu uz 10tūkstošiem.

No 1986.gada NCVIA vakcīnas ar Kongresa lēmumu tika pasludinātas kā obligāts un regulārs pasākums ikvienam amerikānim. Pēc šī lēmuma realizācijas aizsākās savdabīga "sakritība" autisma tendences pieaugumā, kura, protams, neizslēz arī citu jau zināmu vai nezināmu problemātiku kopumu ietekmi uz šo procesu. 

Lūk, nākamie dati:

1995.gadā saslimstība ar autismu bērnu vidū sasniedza 1 no1000 bēŗniem, bet  1999.gadā tie bija jau 1:500; 2000.gadā 1:150; bet 2018.gadā tika konstatēts, ka saslimšana ar autismu skar vismaz 1 no 59 ASV bērniem. Tas ir vairāk kā skaidrs, ka tā nav nejaušība, tāpat, kā jau teicu, tas, visticamākais, ir vairāku problemātiku kopums, kas izsauca šādu relatīvi veselas sabiedrības kritumu. Kādi ir, ļoti iespējams, galvenie cēloņi?- par to sekojošaja video:

 

Lasīt tālāk ...

Ķīmiskās trases- vai tas ir reāli? Kā tas attiecas uz Latviju?

 Jo biežāk cilvēki nokar galvas savās viedierīcēs, jo mazāk paceļ savu skatu iepretī debesīm, jo mazāk arī spēj novēŗtēt to, kādas pārmaiņas jau sen tiek ražotas virs mūsu galvām. Kāda senāka intervija par ģeoinženieriju jeb tautā sauktajām "ķīmiskajām trasēm"

 Video ieraksts angļu valodā, pēc kura būs norāde uz informāciju latviešu valodā un par mūsu pašu zemi ģeoinženierijas eksperimentu kontekstā::

Lasīt tālāk ...

Cilvēki, kas sabiedrībai liek domāt, ir bīstami pasaules elitei. Notikumi, kurus neapjaušam...

Cilvēki, kas sabiedrībai liek domāt, ir bīstami pasaules elitei. Notikumi, kurus neapjaušam...Dažas ziņas, pēc kurām, atmaskojot ASV valdības un politiskās elites plānus, tās ziņotāji ir tikuši nogalināti. Sekojošā video ir fragments, kurā būs pieminēti vien daži piemēri, kas atgādinās mums visiem zināmus notikumus pasaulē, un radīs jautājumus, kā interesēs ir nogalināti cilvēki, viņu ģimenes; kas viņu ziņojumā ir bijis tik kaitniecisks varas cilvēkiem?- skatīt sekojošo video ar mazu atkāpi un video autora komentāru no 36:35- 47:50

Lasīt tālāk ...

Koncentrācijas nometnes demokrātijas aizsegā.

Koncentrācijas nometnes demokrātijas aizsegāSekojošā informācija, kuru atklās zemāk iekļautais video var pārsteigt daudzus nesagatavotus, jo par to zina vien retais. Tas, kas notiek, skars ne tikai ASV, kur jaunā kārtība tiks ieviesta. Kamēr cilvēkus un sabiedrību kopumā vairāk satrauc tādi jautājumi, kā iztika, darbs, ģimene, finanses, stabilitate utml.,globāli visa pasaule ir milzīgu pārmaiņu priekšā. Ticiet man, vairumam no sabiedrības nav ne mazākās jausmas par to, kāpēc tik strauji tiek attīstītas un ieviestas cilvēces kontroles tehnoloģijas- tādas kā čipu sistēmas, 5G un citi izsekošanas resursi. Subjektīvais skepticisms un pavirša kritiskā domāšana, kas neļauj saredzēt mūsdienu globālos draudus, daudzus atstās nekurienē.

Lūk, video, noskatieties un spriediet paši:

Lasīt tālāk ...

Rotšildu dinastijas noslēpumi.

Rotšildu dinastijas noslēpumi.Sķiet, visiem ir zināms teiciens:"Kas maksā, tas pasūta mūziku!"- šo teicienu var tik pat droši pārfrāzēt, sakot, "kas izdod, pavairo un kam pieder pasaules nauda, tas nosaka pasaules politiku, ekonomiku, izdod likumus, kā arī nosaka visus citus sabiedrībai būtiskos procesus"...

Cilvēki pazīst tādu jēdzienu, kā "brīvība", "demokrātija" , bet nespēj saprast, ka nav nedz vienas, nedz otras, bet ir sistēma, globāla sistēma, kura vienai tautai dod vairāk priekšrocību, citai mazāk un tikai salīdzinošās kategorijās ir redzama lielāka vai mazāka "brīvība". Verdzības un dzimtbūšanu, klaušu utml. laikmets, kāds bija senāk, nekur un nekad nav beidzies; tas ir pielāgojies katras pagātnes sabiedrības līdz pat mūsdienām laikmeta garam. "Modernā verdzība"- šis termins jau sen daudziem liekas pazīstams, tajā pat laikā tikai retais saprot šo vārdu dziļāko būtību un saturu.

 Šoreiz kāds stāsts par noslēpumaino Rotšildu ģimeni, vēl vairāk- par Rotšilda dinastiju, par to, kāda ir viņu ietekme globālajos procesos. Lūk, videovēstījums:

Lasīt tālāk ...

Domāšanas procesi un miegs.

 Cilvēki ir raduši rīkoties savas pieredzes, izpratnes, pieņēmumu un vērtību, dzīves pienākumu un mērķu pamudināti. Kamēr viss notiek paredzami, loģiskās lietas ir samērā viegli strukturēt un sakārtot, bet kad pienāk noguruma, pārslodzes vai stresa un neziņas brīži, tad cilvēciskā loģika neprot rast labākos risinājumus, pat, ja, škiet, kārtīgi padomājam, pirms rīkojamies. 

 Zinātnē jau sen ir atklāts, ka cilvēks savu smadzeņu potenciālu izmanto pat mazāk kā 5% no pieejamā resursa bagātības. Tas arī nozīmē, ka ir bijuši laiki, kad šo spēju izmantošanas līmeņi ir bijuši krietni vien augstāki, pretēji tam ko māca darvinisma "pārgudrības". Ne par to šoreiz stāsts, bet gan par mūsu prāta darbības unikalitāti miega apstākļos. Ir svarīgi apjaust to ieguvumu mūsu domātspējas kvalitātēm, ko sniedz mūsu apzinīga izvēle laicīgi iet gulēt un pienācīga izgulēšanās. Vislabākais padomdevējs nereti ir mūsu pašu prāts, kas baudījis pilnvēŗtīgu miegu. Nereti tieši tad cilvēks iegūst atbildes uz saviem jautājumiem, kas iepriekšējās dienas laikā likās uzreiz neatbildami vai sarežģīti. Ar sevi ir jāstrādā, bet, lai strādātu produktīvāk, mūsu atpūta kalpo kā mūsu asistents un padomdevējs, ja vien cienam sevi un ļaujamies regulārai atpūtai (ne)apzinātības un zemapziņas procesiem miegā. Par to arī kāds noderīgs stāsts sekojošā video:

Lasīt tālāk ...

Ankipāna 'dinamīts' vai Skudras 'Traktors'? Kurš kuru?

 Vai Rīgas "Dinamo" pietiks jaudas šovakar iegūt vismaz pirmo punktu šajā sezonā no drīz jau desmit aizvadītajām izbraukuma cīņām? Devītās izbraukuma spēles sākums pulksten 17:00.

 Ko gan sagaidīt no šosezon tik vāji spēlējošās Rīgas "Dinamo" šajā sacensību reizē?  Vienus vārtus, ar ko bija krietni par maz, rīdzinieki spēja gūt iepriekšēja cīņā. Vai pietiks apņēmības un prasmes atslēgt pretinieku vārtus vairāk kā vienu vai divas reizes? Vai mazais uzdevums, aizcīnīties vismaz līdz neizšķirtam šodien būs pa spēkam mūsu hokejistiem??- to pavērtēsim pirms spēles...

Lasīt tālāk ...

Ir vai nav Latvija izdevusies valsts?!- pavērtēsim kritiski!

Ir vai nav Latvija izdevusies valsts?!- pavērtēsim kritiski! Esam radināti vairāk domāt par citām valstīm un viņu sasniegto vai gluži pretēji nesasniegto un neveiksmēm, nekā par pašmāju un mūsu valsts iespēto un kļūdām. Cilvēka dabai raksturīga ne tikai vēlme izzināt un mācīties, bet arī vērtēt un pārvērtēt, glorificēt un glaimot, tāpat kā cienīt, kritizēt un nīst. Protams, tās ir vien dažas sabiedrības kolektīvās īpatnības no mūsu pa lielam samaitātā cilvēciskuma.

Paskatīsimies kritiski šoreiz ne uz citiem, bet uz sevi pašiem- uz savu valsti, kā to pārvaldām vai arī esam padevušies nolemtībai un citu varu ietekmei... Pieskāršos vien dažam detaļām, bet ar tām pietiks, lai pamanītu, kādā Latvijā mēs dzīvojam:

Lasīt tālāk ...

Dienas citāts...

 Mēdz uzskatīt, ka vēsture atkārtojas, un pa lielam tā arī notiek. Tikai cilvēki, vairākums no mums, neapzinās, ka daudziem vēsturisko notikumu atkārtojumiem tagadnē pamatu pamatos ir tāds cēlonis, kā senāko paaudžu vai mūsu pašu vecās kļūdas, no kurām sabiedrība neko nav gribējusi mācīties...

Lasīt tālāk ...

Federālās rezerves, banku sistēmas. Kā veidojas globālās krīzes?

Federālās rezerves, banku sistēmas.  Kā veidojas globālās krīzes?Tiem, kas iedziļinās vēsturē, pasaules ekonomikas procesos, tie zina tādus ietekmīgus cilvēkus, kā Rotšildi, Rokfelleri un Morgani un viņu organizācijas, taču viņi nav vienīgie, kuriem pastāv noziedzīgi, krāpnieciski līgumi ar valdībām un varām dažādās pasaules valstīs. Sabiedrība jau sen ir pieradināta pie globāla mēroga banku sistēmu un aizdevēju apkrāpšanas un ekonomiskās verdzības. Parazītiem pat nav nepieciešama verdzības iekārta, lai mūsdienu cilvēci turētu masveida kontrolē un verdzībā. Par to sīkāk stāstīts sekojošā video materiālā:

Lasīt tālāk ...

10 šokējoši fakti par vēsturisko un mūsdienu Lielbritāniju.

10 šokējoši fakti par vēsturisko un mūsdienu Lielbritāniju Nav noslēpums, daudziem cilvēkiem pasaulē un arī mūsu tautiešiem, Lielbritānija ir sava veida sapņu zeme, kur atšķirībā no pašu zemes, var daudz vieglāk izcīnīt materiālo nodrošinātību un finansiālo neatkarību. Miljonu miljoniem svešzemnieku ir pārpludinājuši Anglijas pilsētas un lauku teritorijas, iesaistās darba tirgū, tajā pat laikā neko nenojauš par karaliskās pārvaldes vēsturiskajām un mūsdienu baismajām aizkulisēm, to pat nezina daudzi UK pamatiedzīvotāji.

Detaļas, ko sadzirdēsiet sekojošajā video, neatspoguļos pasaules valstu valdību apmaksātie mediji; fakti nereti pat bez pārspīlējuma ir daudz skarbāki, nekā to skaidro sistēmai pietuvināti un lojāli vēsturnieki, bet, ja gribam zināt un saprast vēsturi neizskaistinātu un īstu, tad patiešām patstāvīgi jārok dziļāk par tradicionālām vēsturiskajām faktu interpretācijām. Gadsimtu meli neiet mazumā, to kvantums tikai pieaug- šauru interešu un pasaules elites priekšrocību un izdevīguma vārdā visa pasaule tiek turēta sagrozītas informācijas burbuļos, kuri interneta laikmetā viens pēc otra tiek "spridzināti" un atmaskoti kā globālās genocīdpolitikas pret cilvēci daļa...

Lasīt tālāk ...

Rīgas Dinamo izkar balto karogu arī pret Omskas Avangardu...

Rīgas Dinamo izkar balto karogu arī pret  Omskas Avangardu...Rīgas "Dinamo" šovakar aizvadīja savu ceturtā izbraukuma pirmo cīņu pret Omskas "Avangard", cerot beidzot iegūt vismaz pirmo punktu no izbraukuma spēlēm. Pēc cerīga pirmā perioda, kas noslēdzās 1:1, smagnējs un izšķirošs izrādījās otrais periods, kad laukuma saimnieki palielināja vārtu attiecību līdz pat 4:1, taču tas rezultāta un spēles kvalitātes ziņā pa lielam bija arī viss; rīdziniekiem pretargumentu vairs nebija...

Lasīt tālāk ...

Atpūta mūzikas un mierpilnu ūdeņu skaņās...

Atpūta mūzikas un mierpilnu ūdeņu skaņās... Veids, kā vislabāk atjaunot savus spēkus, enerģiju un pie reizes saredzēt, ka dzīve ir patiesi skaista, ir vērojot dabas procesus un klausoties tās skaņās, padarot ieklausīšanos par savu ikdienas sastāvdaļu.

 Ir cilvēki, kas apzināti izvēlas mierpilnu mūziku vakara izskaņā, vai savus mazos liekot gulēt. Taču ir vērts dabas skanējumu ienest savās mājās un savā būtībā arī dienas aktīvākajā daļā. Miers sekmē padziļinātu domāšanu un, kurš gan būtu tik bagāts ar dzīves laiku un iespējām, lai to izšķiestu steigā un nemiera varā?- Vispirms daudz nedomājot, tad stresojot cilvēki blandās savā dzīvē un ar savām raizēm piesārņo arī sev tuvo cilvēku apziņu un pašapziņu. Miers un labsajūta nāk līdz ar apzinātu tā meklēšanu un izvēli- pārējais viss ir kā vilnis okeānā, tas turpina savu noteikto, ciklisko ceļu no ūdens dziļumiem uz izlaušanos iepretīm debesīm. Ieklausīsimies šoreiz okeāna un džungļu skaņu pasaulē:

Lasīt tālāk ...

Globālā sasilšana- pārspīlējums, mīts, vai patiesība?!?!

 Globālā sasilšana- pārspīlējums, mīts, vai patiesība?!?!Lai arī cik apsveicamas nebūtu rūpes par veselīgu vidi, lai arī cik nozīmīga ir katra cilvēka apzinīga dzīve un paradumi, tomēr ir lietas, ko pieņemts uzskatīt par patiesību, lai gan patiesība ir tālu no secinājumiem un atziņām, ar kurām esam baroti līdz šim. Nav lieki pieminēt, ka katru gadu globālās sasilšanas apkarošanas projektiem tiek novirzīti ap 150miljardiem ASV dolāru. Daudzi paspējuši jau aizmirst, kāpēc savā ziņā izjuka Kopenhāgenas samits un noslēdzās ar neko, jo hakeri bija nopludinājuši informāciju par to, ka globalās sasilšanas dati ir viltoti biznesa interesēs....Lai sabiedrība to paspētu aizmirst, tika ieturēta pauze... Tāpēc vēlāk tika lielas cerības liktas atjaunot melu kampaņas un panākt vienošanos Parīzes klimata jautājumu samitā. 

 Aicinu noskatīties video vēstījumu par globālo sasilšanu, par to, ko oficiālā vara, pērkami zinātnieki un varas cilvēku organizācijas nestāstīs:

Lasīt tālāk ...