Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Demokrātiskās neatkarības un kapitālisma laulība- platforma, kas ražo atkarības politiku un degradētu sabiedrību. Kā dzīvot gudrāk sabiedrībā, kur valda pārprastas tiesības un sociālā nevienlīdzība?

Autors Draugu draugs

 Ir vispārpieņemts, ka demokrātija ir sabiedrībai labvēlīgākā un iecietīgākā pārvaldes forma, kas ciena katra individualitāti un cilvēktiesības. Tomēr praksē redzams, ka šī teorija ne tikai nestrādā, bet ietver sevī noziedzīgas pārvaldes pat neslēptas darbības pret tautām un cilvēkiem. Demokrātija mūsdienās "braši soļo" apvienojumā ar kapitālismu un globalizācijas hitlerisko ideju "lai izdzīvo stiprākais", realizējot bezatbildīgu un mērķtiecīgu genocīdpolitiku pret cilvēka brīvību, pašnoteikšanās tiesībām un dzīvību. Tas viss noved pie realitātes, ka mazākums nosaka vairākuma likteni un, ka mazākumtiesības kļūst parākas par citu cilvēktiesībām... Nekā personīga, tikai bizness, viss pērkams un par visu samaksāts...

  Pastāvot iepriekš minētajai kārtībai, milzīga sabiedrības daļa, "ejot laikam līdzi", moderni un "pašsaprotami" nonāks patēŗētājsabiedrības jūgā. Demokrātijā ir pareizi maksāt nodokļus, dubultnodokļus un muļķu nodokļus. Ja par "pirmo nodokļu maksāšanas daļu" lielu jautājumu nav, tad par sekojošajiem diviem jautājumu netrūkst un atbildes liecina, ka cilvēce tiek paverdzināta biznesu interesēs. Verdzība ir atcelta tradicionālā tās vēsturiskajā formā, bet ne faktiskajā tās būtībā un garā... Demokrātijas "maigā daba" ir vieglais ceļš politiskajiem noziedzniekiem piemuļķot tautas.

 Demokrātija roku rokā ar kapitālismu ir mūsdienu verdzības tiešais inkubators,- platforma, kurā bagātie valda pār tiem, kam lielu resursu nav. 

Un pārvaldes princips ir ļoti vienkārš:"Cilvēks grib to, ko grib visi -alkatības princips"... Katrs katru modernajā sabiedrībā dzen uz priekšu un cilvēki nonāk savu iedomāto vajadzību gūstā. Mēs maksājām par daudzām lietām, kas mūsu vergturu rokas dara vēl stirpākas un viņu manipulāciju iespējas vēl liktenīgākas mums.

 Cilvēki nebaidās no degradācijas, no atkarībām, no parādiem un bojā ejas, jo uz šī sliekšņa spēlējas ar savu likteni daudzi un esot barā, mēs kā aizrautīgi zemledus makšķernieki nejūtam dzīvības briesmas un apdraudējumu atrodoties uz pēdējā ledus...Dzīve barā un pseidodemokrātijā daudzus redzīgos ir padarījusi aklus.

 Ja jaunībā modes tendences, vēlmē būt kā daudziem un kāre pēc citu uzmanības, tad vēlākos gados neizbēgams stress un depresija ir cēlonis cilvēku atkarību jūgam- daudzi dzer, smēķē, citi lieto narkotikas, vēl citi apreibinās no virtuālās realitātes un spēlēm; arvien vairāk pieaug to skaits, kas sevi pārdod azartspēļu varai. Nepiesātināmā izdomātu vajadzību un pat reālu dzīves vajadzību kopsumma iedzen daudzus arī aizņēmumu un naudas parādu jūgā. Katra no šīm pieredzēm lielāko daļu sabiedrības patur savos valgos ilglaicīgi vai pat visu mūžu un tā mēs dzīvojam, vairojot bagātu neliešu bagātību un viņu varu sev labvēlīgas politikas lobēšanai un vergu pārvaldei.

 Cilvēce ir pieņēmusi verdzību un ar to sadzīvo un no tās pārtiek- tas ir moderni...

 Kā tad lai dzīvo gudrāk un tālredzīgāk situācijā, kur valda pārprastu tiesību, sociālās nevienlīdzības un krāpniecisku sistēmu realitātes un vergpārvaldes attiecības sabiedrībā ?

 Ir tikai viena alternatīva- rūpīgi izvēŗtēt, reformēt savu dzīvi un izpratni par dzīves vēŗtībām- domāt ar savu galvu un sekot savai sirdsapziņai, nevis pseidovajadzību kultam un vispārējas degradācijas bezsmadzeņu modei, kas dara bagātos vēl bagātākus un nabagos vēl atkarīgākus un nabagākus un par vēl lojālākiem vergiem pastāvošai kārtībai...

 Tu vari pasargāt sevi pseidodemokrātijā tikai kā tās disidents, kas domā un dzīvo patstāvīgi, kas "nepeld pa straumei", tajā pat laikā spēj domāt un rūpēties arī par citiem... Neatkarīgi cilvēki, kas prot izvairīties no biznesa jūgu veidotā atkarībnieku tīkla, ir cilvēki, kas uzvarēs sevi un pasauli.

 Tautas vara, pēc kā sabiedrība ir tik ļoti kārojusi, jau sen strādā pret sabiedrības vairākuma interesēm.

 Nebarosim parazītbiznesu pārvaldi; izravēsim no savas dzīves nezāles un paradumus, kas dara mūs vājus ! Mēs nevaram mainīt sabiedrības vairākumu, bet tikai savu dzīvi un savu izvēli ! Lēmums ir katra paša rokās un galvās.  Neļausim kapitālisma parazītiem demokrātijas aizsegā noteikt mūsu likteni ! Veidosim to paši !

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt