Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Esi vērīgs! Insulta priekšvēstneši neklusē... Veselība vairāk mīl apdomīgos!

 Pasaulē un arī Latvijā arvien vairāk cilvēku dzīves sagandē un dzīvību atņem insulti un ar to saistītās sekas. Lai arī cik pareizi- pēc pašu kritērijiem- mēs dzīvotu, vairums no mums lìdz galam neapzinās kādu ienaidnieku mūsos. Holesterīns. Par to, ko tas var nodarìt, šķiet, visi zina, tomēr kas attiecās uz katra mūsu dzīvesveidu, varam uzreiz nepamanīt, kā tas uzbrūk mums "no slēpņa".

 Turpinājumā kāds video, kurā tā autors vienkāršā valodā raksturo daļu no pazīmēm, kā atpazīt savas veselības un dzīvības apdraudējumu laicīgi. Noklausieties:

Lasīt tālāk ...

Bērnu vakcinācija un profesionālie meli. Pētījums, kas atmaskos industriju...

 Bizness un tikai bizness pāri visam. Lai arī kā medikamentu un zāļu industrija neapgalvotu pretējo un lai arī kā viņi melotu, ka vakcinācijas pretinieki ir sazvērestības teoriju piekritēji, viņi nespēj noslēpt tūkstošu tūkstošiem vecāku balsu pasaulē, kas dalās savos bēdīgās pieredzes stāstos- atgadījumos ar viņu bērniem pēc vakcinācijas. Šo stāstu skaits neiet mazumā. 

 Pat intuitīvi vecāki jūt, ka vakcinēt bērnus jo īpaši agrā vecumā ir, maigi sakot, aplamība. Vēl vairāk- tas ir neprāts- atļauties eksperimentēt ar savu mazuļu veselību! Izrādās, ka daudzu vecāku intuīciju apstiprina arī zinātniskie pierādījumi, kurus sekojošā video autors līdzdala saviem klausītājiem. Video materiālā pamanīsiet būtiskas atšķirības veselības kvalitātē starp bērniem, kuri tikuši vakcinēti un kuri nav pakļauti vakcinācijai.

 Aicinu ieklausīties stāstījumā, kurš atsauksies uz jau pieminēto pētījumu:

Lasīt tālāk ...

Mūzika, kas var uzrunāt ikvienu...

 Savs laiks darbiem, savs atpūtai. Visus darbus nekad neapdarīt, visus labos vàrdus nekad neizteikt, tālab ir klusums un dabas mūzika tajā, lai klausītos, ieklausītos un iemācītos runāt dabas valodā- no sirds uz sirdi.

Mazliet piestāj un ieklausies dabas vēstījumā, kas katram bùs individuāls un pietiekoši skaidrs, lai rastu atpūtu un mieru nesteidzīgās pārdomās.

Lasīt tālāk ...

Kad plāni atkal jāpārplāno... Kāds šī pavasara stāsts gaidāmajai vasarai...

 Dzīve ir pārsteigumu pilnu un laiku pa laikam to, ko esam ieplānojuši, nākas pārcelt, atlikt vai pat nedarīt vispār. Tā vienkārši notiek un visi mēs esam pakļauti šādai pieredzei- cits vairāk, cits mazāk. Tas rada dzīves situācijas, ar kurām ir jārēķinās- gribam to vai arī nē. Ir cilvēki, kuri pēc šādas netīkamas pieredzes izlemj vispār neko daudz neplānot(nedomāt un nestrukturizēt savus plānus), lai nebūtu atkal jājūt diskomforts, kad kārtējo reizi ikdienā iecerētais nenoris tik raiti kā gribētos.

Lasīt tālāk ...