Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Dzīves trokšņi, daba un mūzika.

Autors Draugu draugs

Pasaule mainās? - šķiet, lieki pieminēt vienu no lielajiem iemesliem, kas radījis pārmaiņu domino efektu. Ko dari Tu?

Kad teju visapkārt pasaules un Latvijas ziņu kanālos mums tiek atgādināts "palikt mājās", tiek lielāks akcents likts uz to, ko nedrīkst un nevajadzētu darīt nekā uz to, ko varam paveikt. Gan miera, gan nemiera un neziņas laikos arvien pastāv neskaitāmu jauno iespēju pasaule, kura katram ir sava. Atliek tajā ielūkoties, pamanīt un izdarīt savas izvēles. Labi sabiedrotie ceļā uz vērtīgām un pārdomātām izvēlēm ir mierpilnas mūzikas skaņas un dabas skatu vērošana jo īpaši klātienē. Šī iespēja pieder gan ne katram, tomēr reizēm, kad to varam darīt attālināti un vismaz "citu acīm", tas bagātina mūs daudzējādā ziņā, stiprinot mūsu imunitāti un vairojot dzīvesprieku. Apzināts dzīves restarts ir vajadzīgs. Regulāra izvēle, - paiet uz mirkli "no visa" malā un ļauties pārdomām un dabas, skaistas mūzikas pieskārieniem, - tas atspirdzina un ļauj saredzēt realitāti, kurā dzīvojam, daudz plašāk.

 Labu nevajag pārāk daudz, nereti pietiek ar kādu nedalītas uzmanības piecminūti vai pavisam neilgu brīdi, lai atjaunotu savas enerģijas krājumus sekmīgai dienai.

 Precīzi pirms diviem gadiem kāds padalījās savā youtube kanālā ar šo. Veltiet mazu brīdi, lai ieklausītos! -

Tiek uzskatīts, ka viens no labākajiem laikiem, kad baudīt klusumu, dabas skatus un skaistu mūziku, ir nesteidzīgs rīts un saulrieta laika minūtes, tomēr, lai kādi būtu/nebūtu priekšstati par to, domāju, piekritīsiet - labākais laiks katram ir tas brīdis, kad esam izdarījuši savu savu personīgo izvēli, apstāties un ieklausīties dabas un mūzikas skaņās, kuru atbalss rezonēs dvēselē. Kas meklē labu, tas pārvar šķēršļus un atrod; ja no sirds meklēsim, atradīsim.

Labas lietas ļoti bieži ir vienas cēlas domas un gudras izvēles attālumā, pēc kā seko sava veida domino efekts. Kā "mazs cinītis dažkārt spēj gāzt lielu vezumu", tā viena laba doma un vērtīga izvēle paver ceļu uz neskaitāmu jaunu lielisku iespēju apzināšanos un sniedz prieku to piedzīvot. Daudzu nopietnu lietu sākums slēpjas Tavās pirmajās jaunās dienas izvēlēs...

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt