Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Vecums nav šķērslis. Arī labas lietas notiek pasaulē...

Autors Draugu draugs

 Kad mazais cilvēkbērns iemācās spert pirmos soļus, drīz pēc tam, dienām un nedēļām ejot, pacietība trūkst un solis pārtop paātrinājumā. Bērniem patīk skriet, patīk kustība un tās mainīgā intensitāte. Tas pieder pie attīstības. Cilvēkam pieaugot, lielākā daļa sabiedrības samierinās ar pasivitāti un slinkumu. Taču vecums nav šķērslis, ir cilvēki, kuri spēj visu savu mūžu aizvadīt godam, kustībā un aktivitātēs daudz neiepaliekot jaunākajām paaudzēm, kurām tīk sportiska izkustēšanās.

Turpinājumā video, kurā redzami cilvēki ļoti sirmā vecumā un kuri spēj paveikt to, ko dažs nav spējīgs, tā sauktajos, spēka gados. Noskatieties, visticamākais, pozitīvas emocijas arī Jums neizpaliks:

 Un tagad palūkojieties uz pašiem mazākajiem, kā viņi iepazīst sporta un aktivitāšu pasauli, kā arī līdzjutēju skaļās emocijas; noskatieties, būs par ko pasmaidīt:

 Kustība ir labākais ceļš uz noturīgu veselību. Teiciens "gadi dara savu" ierobežo, bet neaptur tos, kas raduši savā dzīvē nekad nepadoties un sasniegt savus mērķus...

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Ieslēdziet javascript lai šī forma darbotos

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt