Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Atļaujies domāt plašāk! Esi pats- dzīvo savu dzīvi!

Autors Draugu draugs

 Ja gribi dzīvot pēc jau gatavas sistēmas, ievēro tās noteikumus. Ja gribi sasniegt tik daudz, kā veiksmīgākie no sabiedrības, domā un dari kā viņi. Ja gribi sasniegt vairāk kā daudzi citi un piepildīt savu dzīves aicinājumu, dari savādāk kā dara viņi un vienmēr domā ar savu galvu!

Neatkarīgi no sava sabiedriskā stāvokļa, lietās, kurām nododies, Tu vari piepildīt savus sapņus un nodomus, bet Tev jākļūst par ekspertu procesos un aktivitātēs, kas liek Tavai sirdij pukstēt straujāk. Izzini pasauli, izzini savādāk, kā to dara citi- iemācies domāt un saredzēt "ārpus rāmja" un " ārpus sistēmām", atrodot veidus radīt jaunu, savu individuālo redzējumu.Domājot ar savu galvu, Tu daudz skaidrāk un precīzāk spēsi izprast nianses, kā domā sabiedrības vairākums un kā domā tie, kas sevi uzskata par tās ideoloģiskajiem un citu līmeņu kontrolieriem.

Pasaules un esošo sistēmu, kārtības izzināšana ir neko vērta, ja cilvēks nenonāk līdz atziņai, ka sava dzīve un tās kārtība jāveido pašam. Tu esi tik dzīvs, brīvs un visādā ziņā neatkarīgs, cik ļaujies savas dzīves personīgajam aicinājumam no sirds un dvēseles. Cilvēki, kas iemācās darīt lietas un piepildīt pasauli ar savu pienesumu tajā no sirds un dvēseles, ar tīru un cieņpilnu motivāciju, sasniegs augstus mērķus un iegūs neatsveramu pieredzi daudzlīmeņu redzamās un neredzamās pasaules realitātēs. Sirds un apziņas plašums un atvērtība iepretī labajam- tā ir dzīves skola, kuras maksu un vērtību nosaki Tu pats.

Cilvēki, kas samierinās vien ar "citu izgudroto velosipēdu" un ar agrāko cilvēku unikālajiem darbiem un sasniegumiem, agrāk vai vēlāk, vilsies, jo būs pārsvarā realizējuši citu cilvēku uzstādījumus, savas sirdsapziņas un dzīves uzdevumus atliekot "vēlākiem laikiem". Viņi aplaupa sevi, ja paši savu radošumu un izdomu neliek lietā.

Tiek uzskatīts, ka mēs nevaram dot to, kā mums nav, un tas tiesa. Taču, ne tāpēc, ka ļoti limitēta, maza ir mūsu "uzsūktspēja" un nestspēja, bet tāpēc, ka neuzdrošinamies darīt savādāk, darīt vairāk un labāk kā citi. Mums ir svarīgas citu domas par mums, bet ir mazsvarīga mūsu ļoti personīgā iekšējās pasaules intuīcija un dzīves aicinājums. Apstākļi var būt visneiedomājamākie, daudzi jautājumi var palikt neatbildēti, tomēr galu galā katrs pats nosaka savu domu lidojuma augstumus, tā pieturas un izaicinājumus, tāpat savas brīvības un dzīvības kvalitāti...

 Kāds pamācošs, iedvesmojošs video un stāsts par to, kā ikviens var atrast savu ceļu uz pašizaugsmi un augstākiem mērķiem:

Atļaujies domāt plašāk! Esi pats- dzīvo savu dzīvi!- un ļauj citiem dzīvot, stiprinot savu un citu cilvēku pašapziņu! Kas spēj sasniegt savus mērķus, tālāk par savu pašlabumu, tas nav tālu no sava dzīves aicinājuma piepildīšanas... Kad mēs rūpējamies par sev pieejamu cilvēku labklājību un laimi, daudz atvieglotāks un vienkāršāks top arī mūsu pašu ceļš savos ļoti individuālajos mērķos  :)

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Ieslēdziet javascript lai šī forma darbotos

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt