Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Ko valdības nestāsta par bērnu vakcināciju?

Ko valdības nestāsta par bērnu vakcināciju? Kad kaut kas notiek un dažkārt notiek ne tā, esam paraduši pavirši domāt- tas skar visus citus, tikai ne mūs. Pasaules valstu kontekstā- kas notiek citur un tur, ārpus Latvijas- tā ir vairāk vai mazāk platforma, kurā atspoguļojas realitates arī mūsu pašu zemē.

 Sekojoši kāds senāks raksts par to, kā Lielbritānijas valsts  iestādes slēpa informāciju no sabiedrības par vakcīnu drošumu, atklājot satraucošus faktus. Šoreiz resurss latviešu valodā: 

Lasīt tālāk ...

Vatikāna loma mūsdienu pasaules procesos.

 Vatikāns tiek uzskatīta par mazāko valsti pasaulē, kurai ir teju viss, kas raksturo mūsdienu valstis, pat sava, lai arī skaita ziņā simboliska, armija, gan specdienests, gan sava banka, par kuru netiek skaļi runāts. Vatikāns patiešām ir mazākā valsts, bet ar nepārspīlēti lielāko ietekmi pasaulē.

Daudzas vispārzināmās lietas par katoļu baznīcas organizāciju tīklu pasaulē- reliģiskajās, politiskajās un ekonomiskajās frontēs ir tikai aisberga redzamā daļa. Ir noslēpumi, kuri nāk atklātībā tikai pēc tam, kad pasaule ir ieraudzījusi procesus darbībā. Vatikāns daudziem asociējas ar ko reliģisku. Ir pienācis laiks paskatīties uz šo visu plašāk, nemaldoties vispārpieņemtajos priekšstatos par to, ko zinām, apjaušam vai ko uzskatām par lietām, kas ir patiesība. Meli un manipulācijas ar sabiedrības priekšstatiem ir iedarbīgs resurss un precīzi izvēlēta ēsma, uz kuras uzķerās tie, kas radināti uzticēties oficiālām un pasaulē atzītām autoritātēm un viņu ziņojumiem. 

 Lūk, citāds redzējums; iespējams, ne tuvu viss saskanēs ar Jūsu priekšstatiem un pārliecību, Jūs negūsiet atbildes uz daudziem jautājumiem; bet Jūs nonāksiet pie jautājumiem, kas liks Jums aizdomāties patstāvīgi- kas ir arī šī video viens no pamatmērķiem. Noskatieties :

Lasīt tālāk ...

Vienkārši, efektīgi, praksē pārbaudīti padomi cīņā ar gripu un tās simptomiem...

Vienkārši, efektīgi, praksē pārbaudīti padomi cīņā ar gripu un tās simptomiem... Ir cilvēki, kuru domāšana ir veidota apmēŗam tā- "viss labais un vēŗtīgais maksā dārgi", jo "cena liecinot par kvalitāti" un te sākas "zili brīnumi", ko tik biznesa pasaule neiesmērē stereotipiskas domāšanas indivīdiem. Šoreiz ne par tiem brīnumiem, kas gadās, bet par tādu vienkāršu, daudziem sarežģītu lietu kā gripa- precīzāk sakot, kā atpazīt to un ka uzveikt šo vīrusu jau sākuma stadijā.

Noklausieties speciālistes padomus un, ja gripas vīruss tomēr klauvē pie Jūsu ģimenes durvīm, pārliecinieties, cik tomēr vienkārši var uzveikt vīrusa infekciju, no kuras biedē zāļu biznesā ieinteresētās puses un vakcīnu noieta sektanti :

Lasīt tālāk ...