Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Vakcinācija un autisms. Amerikas piemērs.

  ASV slimību kontroles centrs ir publiskojis statistiku, kurā atklājas pārsteidzoša tendence autisma izplatībai savienotajās valstīs.

 Tā, piemēŗam, Amerikā 1970.gadā fiksēta viena bērna saslimstība ar autismu uz 10tūkstošiem.

No 1986.gada NCVIA vakcīnas ar Kongresa lēmumu tika pasludinātas kā obligāts un regulārs pasākums ikvienam amerikānim. Pēc šī lēmuma realizācijas aizsākās savdabīga "sakritība" autisma tendences pieaugumā, kura, protams, neizslēz arī citu jau zināmu vai nezināmu problemātiku kopumu ietekmi uz šo procesu. 

Lūk, nākamie dati:

1995.gadā saslimstība ar autismu bērnu vidū sasniedza 1 no1000 bēŗniem, bet  1999.gadā tie bija jau 1:500; 2000.gadā 1:150; bet 2018.gadā tika konstatēts, ka saslimšana ar autismu skar vismaz 1 no 59 ASV bērniem. Tas ir vairāk kā skaidrs, ka tā nav nejaušība, tāpat, kā jau teicu, tas, visticamākais, ir vairāku problemātiku kopums, kas izsauca šādu relatīvi veselas sabiedrības kritumu. Kādi ir, ļoti iespējams, galvenie cēloņi?- par to sekojošaja video:

 

Lasīt tālāk ...

Rotšildu dinastijas noslēpumi.

Rotšildu dinastijas noslēpumi.Sķiet, visiem ir zināms teiciens:"Kas maksā, tas pasūta mūziku!"- šo teicienu var tik pat droši pārfrāzēt, sakot, "kas izdod, pavairo un kam pieder pasaules nauda, tas nosaka pasaules politiku, ekonomiku, izdod likumus, kā arī nosaka visus citus sabiedrībai būtiskos procesus"...

Cilvēki pazīst tādu jēdzienu, kā "brīvība", "demokrātija" , bet nespēj saprast, ka nav nedz vienas, nedz otras, bet ir sistēma, globāla sistēma, kura vienai tautai dod vairāk priekšrocību, citai mazāk un tikai salīdzinošās kategorijās ir redzama lielāka vai mazāka "brīvība". Verdzības un dzimtbūšanu, klaušu utml. laikmets, kāds bija senāk, nekur un nekad nav beidzies; tas ir pielāgojies katras pagātnes sabiedrības līdz pat mūsdienām laikmeta garam. "Modernā verdzība"- šis termins jau sen daudziem liekas pazīstams, tajā pat laikā tikai retais saprot šo vārdu dziļāko būtību un saturu.

 Šoreiz kāds stāsts par noslēpumaino Rotšildu ģimeni, vēl vairāk- par Rotšilda dinastiju, par to, kāda ir viņu ietekme globālajos procesos. Lūk, videovēstījums:

Lasīt tālāk ...

Koncentrācijas nometnes demokrātijas aizsegā.

Koncentrācijas nometnes demokrātijas aizsegāSekojošā informācija, kuru atklās zemāk iekļautais video var pārsteigt daudzus nesagatavotus, jo par to zina vien retais. Tas, kas notiek, skars ne tikai ASV, kur jaunā kārtība tiks ieviesta. Kamēr cilvēkus un sabiedrību kopumā vairāk satrauc tādi jautājumi, kā iztika, darbs, ģimene, finanses, stabilitate utml.,globāli visa pasaule ir milzīgu pārmaiņu priekšā. Ticiet man, vairumam no sabiedrības nav ne mazākās jausmas par to, kāpēc tik strauji tiek attīstītas un ieviestas cilvēces kontroles tehnoloģijas- tādas kā čipu sistēmas, 5G un citi izsekošanas resursi. Subjektīvais skepticisms un pavirša kritiskā domāšana, kas neļauj saredzēt mūsdienu globālos draudus, daudzus atstās nekurienē.

Lūk, video, noskatieties un spriediet paši:

Lasīt tālāk ...

Domāšanas procesi un miegs.

 Cilvēki ir raduši rīkoties savas pieredzes, izpratnes, pieņēmumu un vērtību, dzīves pienākumu un mērķu pamudināti. Kamēr viss notiek paredzami, loģiskās lietas ir samērā viegli strukturēt un sakārtot, bet kad pienāk noguruma, pārslodzes vai stresa un neziņas brīži, tad cilvēciskā loģika neprot rast labākos risinājumus, pat, ja, škiet, kārtīgi padomājam, pirms rīkojamies. 

 Zinātnē jau sen ir atklāts, ka cilvēks savu smadzeņu potenciālu izmanto pat mazāk kā 5% no pieejamā resursa bagātības. Tas arī nozīmē, ka ir bijuši laiki, kad šo spēju izmantošanas līmeņi ir bijuši krietni vien augstāki, pretēji tam ko māca darvinisma "pārgudrības". Ne par to šoreiz stāsts, bet gan par mūsu prāta darbības unikalitāti miega apstākļos. Ir svarīgi apjaust to ieguvumu mūsu domātspējas kvalitātēm, ko sniedz mūsu apzinīga izvēle laicīgi iet gulēt un pienācīga izgulēšanās. Vislabākais padomdevējs nereti ir mūsu pašu prāts, kas baudījis pilnvēŗtīgu miegu. Nereti tieši tad cilvēks iegūst atbildes uz saviem jautājumiem, kas iepriekšējās dienas laikā likās uzreiz neatbildami vai sarežģīti. Ar sevi ir jāstrādā, bet, lai strādātu produktīvāk, mūsu atpūta kalpo kā mūsu asistents un padomdevējs, ja vien cienam sevi un ļaujamies regulārai atpūtai (ne)apzinātības un zemapziņas procesiem miegā. Par to arī kāds noderīgs stāsts sekojošā video:

Lasīt tālāk ...