Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Profesors pierāda Dieva eksistenci.

 Videoliecība par profesoru, ķīmiķi Valitovu, kas paveica to, kas nebija pa spēkam slavenajam Albertam Einšteinam. Zinātnieks dalās savā pētījumu un personīgajā pieredzē, kā viņš no teorijas nonāca pie prakses, atklājot Spēku, kam pakļauts viss. Viņš atklāja, ka neiedomājamais Gaismas ātrums nav maksimālā robeža, vēl vairāk, jebkurš Visuma un galaktiku nostūris nav šķērslis, lai informācija kļūtu pieejama tagad un tūlīt  starp objektiem jebkādos attālumos. Laika izpratne ir lielums, kas ierobežo cilvēku prātus un apziņu, bet ne Dievu, kas lasa mūsu dzīves kā vienmēr atvērtu grāmatu, pirms tā uzrakstīta...

Lasīt tālāk ...

Pasaules veselības organizāciju atmasko tās bijusī darbiniece.

 Bijusī PVO darbiniece, kanādiete Olga Sheean, atklāj savas agrākās organizācijas noziedzīgo dabu. PVO projekti, labie nodomi, kas atrodami tās mājas lapā, ir nekas vairāk kā ārējs imidžs, kas rada maldīgu priekšstatu par šīs sistēmas faktisko būtību. PVO ir nekas cits kā biznesa projekts un tai nav nekāda saistība ar sabiedrības veselības nosargāšanu un veicināšanu. 

Intervijas dalībniece plaši stāsta par 5G kā sabiedrības kontroles tehnoloģiju, augstfrekvenču starojuma kaitīgo ietekmi; viņa daudz piemin šī laika baiļu propogandu covid-19 kontekstā, ieskicē vakcinācijas problemātiku un dod padomus, kā cilvēkiem uzveikt vai vismaz ierobežot koorporāciju mafijas un politisko varu noziedzīgos kopprojektus un nosargāt savu veselību un brīvību.

Lasīt tālāk ...

Bils Geitss un cilvēktirdzniecība. Zināmais nezināmajā.

 Biznesa un darījuma attiecības izklausās moderni. Tik pat mūsdienīga ir realitāte par cilvēktirdzniecību un pedofīliju un globālās labdarības projektiem. No pāvestības, līdz kino un modes industrijai, no lielas bagātības, līdz lielai un noziedzīgai visatļautībai. 

 Pirms kāda laika pasauli parsteidza ziņas par kādu finansistu un miljardieri Džefriju Epsteinu, kurš tika apsūdzēts pedofīlijā un jaunu meiteņu izvarošanā. Apmaiņā pret izmeklēšanai nepieciešamo informāciju viņa cietuma sods tika būtiski mazināts, tomēr noziegumu informācija palika pie viņa. "The New York Times" ziņo, ka valdības eksperts esot pārliecināts, ka Epsteins miris pakaroties.

Zināmais nezināmajā ir tas, ka Epsteinam bija plaši kontakti ar ASV un citu zemju ietekmīgiem politiķiem, finansistiem un baņķieriem un pat reliģijas līderiem. Esot pat bijis draugos ar tādiem vīriem kā bijušais ASV prezidents Klintons, esošais prezidents Tramps un Bils Geitss, ar kuru esot bijuši, iespējams, savi kopējie "labdarības" plāni. Diemžēl viens no lielajiem noziedzniekiem un lieciniekiem ir aizgājis, taču izmeklēšana turpinās un, kā liecina 2020.gada kriminālziņas ASV, tad pat pandēmijas apstākļos tiek atklāti arvien jauni pedofīlijas un cilvektirdzniecības ķēdes posmi gan Amerikā, gan citviet pasaulē.

 Turpinājumā kāds video, kur vairāk parādīta Epsteina saikne ar Bilu Geitsu, atstājot vairākus līdz galam neatbildētus jautājumus pārdomām:

Lasīt tālāk ...

Pasaules veselības organizācijas, Geitsa darbība zem lupas.

 Uzgāju kādu video materiālu, kurā parādīti dažādu pasaules veselības organizāciju sadarbības ķēdes posmi un vairākas sakritības, kuras to biežuma dēļ, vairs nešķiet sakritības vien. Zināmais un mazāk zināmais par PVO un Bila un Melindas Geitsu fondu, kā arī citiem lielajiem pasaules veselības sistēmu lielajiem spēlētājiem. Informācija, kura liks aizdomāties par tā saukto Geitsu labdarības būtību un faktisko realitāti:

Lasīt tālāk ...