Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Vakcīnu sastāvs - aizslepenots! Medicīniski pierādāma informācija uzrāda kaitējumu cilvēku veselībai.

Autors Draugu draugs

 Sabiedrības ievērojama daļa ir nodevusies sevis un savu bērnu vakcinēšanas neprātam, labticīgi, naivi un reizē bezatbildīgi uzticoties vispārpieņemtiem saukļiem par to, ka vakcīnas kaut kā palīdz mūsu veselībai. Cilvēku vairākums nav motivēti uzdot kritiskus jautājumus, lai gan vajadzētu; tā vietā cilvēki pieņem informāciju, jo tā to gadu gadiem iegalvo lielo mediju zombētavas, kuras neatstāj daudz vietas cilvēku individuālām pārdomām. Pajautājiet sabiedrībai par viņu kompetencēm un izpratni vakcinēšanas jautājumos, pat 90 un vairāk cilvēki no 100 nezinās neko vairāk par ierasto demagoģiju, ka "vakcīnas esot noderīgas".

Cilvēku naivums un reizē labticīgs stulbums ir neaptverams; cilvēki uzticās varas cilvēku, pasūtījumu pildošo mediju, industrijas un viņu biznesa pārstāvju godprātībai; nepārbaudot informāciju, daudzi izvairās no nopietniem jautājumiem un atbildēm. Tā ir konstruēts mūsdienu standartos izglītotā cilvēka prāts. Teju absolūts, nozēlojams un katastrofāls naivums masveida sabiedrībā.

Turpinājumā kāds video, kur sertificēts mediķis runā atklāti par vakcīnām un to ietekmi uz cilvēku veselību; viņš pastāsta to, ko daudzi "godīgie" mediķi sava maciņa dēļ noklusē; starp citu viena lieta, ko mediķi nestāsta ir tā, ka pēdējos gados dēļ vakcinēšanas izraisītajām blaknēm un riskiem ne viens vien medicīnas darbinieks izvairās no sevis un savu bērnu vakcinēšanas; Latvijā šajā ziņā iepaliek, bet pasaulē, arī citviet Eiropā sāk atskanēt pirmie nopietnie trauksmes zvani, kurus pašsaprotamu iemeslu pēc lielie mediji plaši neafišē; sekojoši solītais mediķa stāsts :

 Cilvēku neapdomība un uzticēšanās speciālistiem, pašiem nepārbaudot informāciju, ir pamats neierobežotām manipulācijām. Aicinu vēŗtēt dažādus viedokļus un, cik tas atkarīgs no Jums un Jūsu sirdsapziņas, personīgās sapratnes, pārbaudīt faktus, tēzes un pieņēmumus. Tas, ko ārsti mums nestāsta ir no "tās pašas operas", kas katras valsts noslēpumi- tiem visbiežāk ir noziedzīgas dabas raksturs. Tāpēc "informāciju jārok" katram pašam, uz ko arī aicinu, tāpat kā atmaskot melus un puspatiesības. Pārbaudiet informāciju!- kas labs, to paturiet!

 Papildus, ja neesat jau lasījuši, iesaku izlasīt ziņas par vakcināciju un autismu. Šeit norāde:

http://www.manaitautai.lv/

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

 

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt