Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Darba produktivitāte un spekulācijas ap to.

Autors Draugu draugs

Mūsu valstī laiku pa laikam tiek pieminēta Latvijas iedzīvotāju nodarbinātība un jo īpaši darba produktivitātes kontekstā .
  Gan būsim pamanījuši ,ka par darbinieku produktivitāti Latvijā masu mediji sistemātiski ,valsts varas pasūtījuma ietvaros, propogandē pieņēmumu, ka mūsu darba atdeves un produktivitātes līmenis ir ļoti zems un, lūk, tieši  tāpēc(viens no pamatiemesliem, kāpēc) arī atalgojums(strādnieku) ir attiecīgi neliels- lielai sabiedrības daļai minimālās algas robežās .

 Šoreiz pacelšu vien dažus jautājumus šajā sakarā un , nešaubos, ikviens, kas spēj atrauties no valdības demogoģijas diktāta un spēj domāt ar savu galvu, redzēs, ka mēs, Latvijas tauta, tiekam paverdzināti paši savā zemē un ,kas skumjākais, ka to dara viņi, mūsu līdztautieši varas aprindās.. Tie paši , kas nemitīgi mūs baida ar okupantiem un okupāciju, ir mūsu tautas un valsts okupanti un vergturi. Tas nav par skaļu teikts.

 Sakiet , no kurienes tas nāk, ka Latvijas strādnieku darba atdeve tiek uzskatīta par zemu , bet lielo biznesu kungi, biznesu starpnieki kļūst arvien turīgāki un bagātāki ? - atbilde īsa un konkrēta- nesamērīgs peļņas sadalījums.
 No kurienes tas nāk, ka latvieši aizbrauc uz ārzemēm strādāt un nereti izkonkurē turienes dažādu nozaru profesionāļus, speciālistus, saņemot līdzvēŗtīgu atalgojumu ?? Ārzemēs latviešus darba devēji bieži vien slavē, Latvijā nopeļ, pazemo, uzskata par slinkiem, mazproduktīviem un mazkvalificētiem.. 
 Sakiet , ja Latvijā tiekam zombēti ar valdības propogandu par darbinieku mazproduktivitāti, tad , vai piem. Latvijas valdība vai saeima ir vispār produktīva ??      Vai saeimas darba ražīgums pārsniedz vismaz 6x tautas darba ražīgumu, ja reiz viņu alga, kopā ar bonusiem un ekstrām ir kā minimums 6xlielāka nekā lielākajam tautas vairākumam ? - atkal redzama tendence negodīgi sadalīt naudu un to dara varneši..  Un lielais ļaunums ir tajā, ka viņi paši sev ir piešķīruši tiesības noteikt savu algu..

Darba produktivitāte un spekulācijas ap to.Savukārt par to ,kāpēc un kam ir izdevīgi šādi klaji Latvijas sabiedrību pazemojoši meli(darbu veicēju ļoti zemā darba produktivitāte), kuri nekādi nebalstās nedz kādos petījumos, nedz kā citādi norāda uz faktisko realitāti, par to , šķiet, būtu vērts veidot atsevišķu rakstu. Un , lai cik dīvaini tas nebūtu , valsts vara ir viena no šajos melos ieinteresētajām pusēm. Kāpēc?- tāpēc ,ka viņiem ir izdevīga situācija, kad plaisa starp ļoti turīgiem un trūcīgajiem kļūst arvien lielāka, kad "nabagiem" tiek mākslīgi turētas algas ļoti zemā līmenī, tajā pat laikā "izredzētie" un "pārcilvēki" par savu "izcilo ieguldījumu tautas labā " no valsts budžeta saņem nesamērīgu atalgojumu.. Tas palielina varnešu varas spēku , efektivitāti un spējas manipulēt ar sabiedrību, pēc saviem ieskatiem nosakot cilvēku likteņus mūsu zemē .. šo situāciju var saukt par tautas varas nolaupīšanu valsts varas izpildījumā..

p.s.Protams , ikvienā sabiedrībā, tautā ir arī negodīgi , slinki , mazproduktīvi darboņi, bet , kad tiek lielākais sabiedrības vairākums uzskatīts par tādu  un ar to pamatota lēnā algas izaugsme valstī- tik bezkaunīgi ir atļāvusies melot tautai vien Latvijas veco moderno komunistu/kapitālistu varneši ..  Tā ir unikāla un reizē absurda situācija Latvijā uz pasaules ekonomiku un nodarbinātības rezultativitātes novēŗtējumu fona..

P. s. Šis raksts pārpublicēts no portāla : www.slepenpolitika.1s.lv

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt