Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Dažs secinājums par sociālo platformu informācijas cenzūru.

 Nezinu, kā sokas citiem, kas regulāri publicē sava vai citu viedokļa rakstus. Mana pēd. laika pieredze ir visai jautra jo īpaši youtube, - neatkarīgi no tā, vai tulkoju citu cilvēku video materiālus un tajos dalos, vai arī dalos paša veidotajos materiālos, cenzūra un bloķēšana ir mana ikdiena. Matemātiski to varētu raksturot šādi, notiek atlase: 60% tiek cauri cenzūrai, 40% tiek "noņemti no trases". Jautri, vai ne? :D

Pamostamies realitātē...

Covid-19 pandēmija? Vai tiešām?!?

 Plašāks stāsts un pārdomas par to, no kurienes pandēmijai "kājas aug". Ieraksta tapšanas laikā centos sazināties ar Latvijas Veselības ministriju un vairākiem tās pārstāvjiem, lai arī viņiem uzdotu precīzi definētus jautājumus par pandēmijas kritērijiem utml.

Iegūtās pieredzes un lv ministrijas "klusēšanas dēļ" izlēmu sazināties arī ar kādu bijušo PVO darbinieci un zinātnieci no Kanādas, Olgu Sheean, kura ir atmaskojusi Pasaules Veselības organizāciju korupcijā un melos, viņai uzdevu līdzīgus jautājumus. Varu piebilst, ka jau esmu saņēmis atbildi no minētās Kanādas zinātnieces, ka covid-19 nekvalificējas kā pandēmija...
 
 
Lasīt tālāk ...

Masku nēsāšana - liekulība vai vājprātība, vai arī abējādi?

 Amerikā un citviet pasaulē pat vasarā dēļ Covid 19 tiek izvirzīta obligāta prasība lietot maskas ārpus savas mājas. Konkrētajā video pieminēts, ka masku neprāts tiek pieprasīts pat no bērniem, no 10 gadu vecuma.

Tas, ko nesaka valstu varu, sistēmas mašinērija un ideotukrātija, ir - maskas tieši sekmē vispārēju imunitātes pazemināšanos un saasina visas citas saslimšanas, jo īpaši elpceļu un sirds slimības.
Nav jabrīnās, ka tieši valstīs, kur maskas tiek padarītas par obligātu prasību sabiedrībai, cilvēku saslimstība būtiski pieaug pat vasaras mēnešos un nav nozīmes tam, vai tas ir covid vai cita kaite, ar uzpurņu nēsāšanu cilvēki paši "atver durvis" uz daudzskaitlīgām kaitēm.
 
Konkrētā video daļa ir veltīta eksperimentiem, kur ar sertificētas ierīces palīdzību tiek noskaidrots, kas darās aiz maskas, plastikāta vairoga vai auduma un lakata, ko pasaulē daudzi cilvēki lieto kā sejas aizsegu bez ierunām pakļaujoties pašiznīcināšanās procesiem.
 
Iztulkoju šo video, diemžēl tiklīdz ievietoju to youtube un šeit, savā blogā, tā youtube, kā jau tas pēd. laikā notiek bieži, bloķēja šo video.
 
 Iesniedzu apelāciju ar šādu tekstu: "Kuru noteikumu esmu pārkāpis? Vispirms atbildiet Jūs, lai redzu Jūsu vadlīnijas likumības pamatojumu!  Bet, ja neesat spējīgi tiesikumā un taisnīguma principos balstīt savu nostāju, tad, ko cenzējat?! Kurš pasūta Jums "mūziku", ka savas algas dēļ rīkojaties nekrietni, pieļaujot slimīgu satura un auditorijas cenzūru?"
 
Maz ticams, ka viņi spēs korekti atbildēt.
 
 
 
 
Lasīt tālāk ...

Latvijas cenzūras mašinērija strādā centīgāk par čekas laiku fanātiķiem.

 Šodien(tas bija 2020.gada 8.jūlijā) rīta agrumā pamanīju kādu sensitīvas tēmas video par covid-19 un maskām youtube, kurš vēl arvien ir (bija pieejams pārdesmit stundas un šorīt, 9. jūlijā arī ir bloķēts) pieejams nebloķēts te: https://www.youtube.com/watch?v=Siu_d73mIwY Šo materiālu iztulkoju latviešu valodā un pārpublicēju arī sava youtube kanālā. Paradoksāli, ka Latvijas iekšlietu ministrijas, izcilnieku un citas sociālos tīklus uzraugošo sistēmu marionetes dažu minūšu laikā nobloķēja tieši latviešu auditorijai un latviešu valodā tulkoto materiālu. Ja vēl būtu autortiesību pārkāpums, varētu saprast ierobežojumus, bet to nav! Vienīgais, ko lv iekšlietu ministrijas uzraugošie youtube gaiļi spēja izpļaut, tas ir stāsts par "pārkāptajām youtubes politikas vadlīnijām"... :D Interesanti, vai Latvijas gadījumā youtube uzraugiem ir SAVA ļoti individuālā youtubes politika? :D Jautājums:"Kā izskaidrot šādu vājprātīgu sistēmnieku centību cenzēt un bloķēt saturu? Nez, kas šos čekas un ušmerikāņu 4. maija republikas kucēnus dīda?" Veiksmes stāstu zemes iztapoņas laikam jūtas "zirgā". LV cenzisti patiešām aptrakuši, iztapība svešām varām viņiem ir svēta lieta. Soroseļi savairojušies un skumji, ka tādi aplipuši ap Latvijas varas un valsts pārvaldības sistēmām.

ARĪ ŠO VIDEO LV JAUNĀS PAAUDZES ČEKISTI BLOĶĒJUŠI. Tas ir īsts sasniegums - ziņa noturējās vairākās stundas, bet tad nāca cenzūras laiks... Jautrība sit augstu vilni... :D

Lasīt tālāk ...

Edvards Snoudens : top koncentrācijas nometnes visā pasaulē!

 Edvarda Snoudena vārds daudziem papildus jautājumus neprasa. Viņš ir cilvēks, kas atļāvies nostāties pret valsts drošības sistēmu ASV, atmaskojot varas nelietības un cilvēku izsekošanas tiesību un brīvību pārkāpumus, neslēpjot, ka šī ir globāla problēma, kura šī laika Covid -19 politikas rezultātā pieņemās spēkā.

Snoudens sekojošajā video sižetā atklāj savu redzējumu, kā mainās un kā mainīsies šī pasaule un cilvēku privātā dzīve, mūsu cilvēktiesības un brīvība pandēmijas krīzes aizsegā. Viņš neslēpj, ka ir lietas, ko tomēr varam ietekmēt un kur savs darbs darāms ikvienam, lai globālā un cilvēku kontroles un uzraudzības sistēma negūtu to varu, kas pienākas katram no mums - mūsu izvēles tiesības.

Intervija gan tika veikta maijā, šis tas varbūt ir zaudējis aktualitāti; šis tas nozīmīguma ziņā kļūst vēl būtiskāks, turklāt vismaz daži paceltie jautājumi šobrīd ir vēl labāk saprotami. Uzzināsiet arī kādas Snoudena pieminētās vadlīnijas, kuru aktualitāte nezūd un nemainīsies arī tad, kad covid sērga aizies aizmirstībā...

 

Lasīt tālāk ...