Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Vakcinācija un fašisms.

 Ja fašistiskās Vācijas laikā eksperimenti ar cilvēkiem bija vispārzināma un piespiedu prakse, tad, kas noticis ar pasauli, kura pēdējos gadus, piem. tādās zemēs kā ASV un Vācija ievieš likumus, kas paredz obligātu vakcināciju?- ja Jūs to nedarīsiet, Jūs "piespiedīs" to darīt ar naudas sodu palīdzību vai arī, ja Jums ir bērni, Jums tos var atņemt noziedzīgu likumu vārdā, kuri melīgi deklarē, ka vakcīnas ir mūsdienu veselības pamats.  Tas viss notiek, ievērojot ilgstošas dezinformācijas secību, pateicoties kurai ir sagatavota labvēlīga ausgne un iznīcinātas sabiedrības vairākuma piesardzības, modrības un kritiskās domāšanas apziņa. Mūsdienu cilvēku vairākums ir apstulbināti ar pieņēmumu, ka "vakcīnas- ar tām viss esot kārtībā, tur risku nav". Tādus treknus melus gadu gadiem pumpē starptautiskie veselības organizāciju informācijas kanāli, līdz kamēr nostrādā Staļina un Hitlera dogmātiķu kopējā atziņa:"Lai cilvēkus pieradinātu pie meliem un mainītu viņu domāsanu, vajadzīgo informāciju(melus) ir jāreklamē regulāri un bieži, kamēr sabiedrība vairs nesaskata jēgu domāt patstāvīgi."

Lasīt tālāk ...

27.novembris. Rīgā, pl.18 PRET 5G tehnoloģijas un NATO armijas projekta PROTESTA AKCIJA LATVIJĀ!!! Reklāmas ziņa:

 Kamēr Rīgā novembra nogalē (27-29.11) paredzēts 5G pasaules "ekspertu" lielais tuss, pašā Rīgas centrā(precīzāka informāciju iegūsiet video vēstījumā) 27.novembrī, no pulksten 18 notiks protests pret 5G armijas un specdienestu tehnoloģijas bezierunu uzspiešanu Latvijas sabiedrībai.

Pret 5G akcija kalpos kā trauksmes zvans Latvijas demokrātijai.Latvija jau sen ir padarīta par politnoziedznieku barotavu un bandu biznesa projektu. Tas nav par skaļu teikts. Šoreiz "iesaistīsimies projektā", parādot Latvijas brīvības un kārtējo veiksmes stāstu neizskaistinātu. Politmafijai, kas uzspļauj demokrātijai, ir jāierāda vietu. Patiesība par 5G ir jāceļ gaismā, kamēr pērkamie mediji un sistēmas sargkucītes un demagogi atpelnīs savus pērkamo Jūdasu grašus...

Lasīt tālāk ...

Kā valsts prezidenta Levita pēdējās izdarības vērtē sabiedrība??

 Pēdējās dienās daudzi cilvēki Latvijā pamanīja valsts prezidenta nekorekto izturēšanos un to, ka viņš kā jurists atļāvies noziedzīgi piesegt valdības un saeimas bezatbildību, netieši attaisnojot likuma pārkāpšanu mediķu atalgojuma jautājumā. To, ko pateica bijušais tieslietu ministrs, patreizējais prezidents var saukt par tiesiskuma izpratnes vājprātu!

Apskatiet un "izbaudiet" sekojošo video "rozīnīti", sākot ar video fragmenta 7:22- 7:50 un Jūs pamanīsiet, kā "tiesiskuma vīrs" pūderē smadzenes tautai:

 Lūk, daži sabiedrībā aktīvu cilvēku komentāri un viedokļi, kuros viņi neslēpj savu vērtējumu un kritiku Latvijas valsts prezidentam :

"Tas, ko Levits dara, vispār ir kauns. Stāstīt, ka likumi jāmaina ar atpakaļejošu spēku atbilstoši pieņemtajam budžetam. Likumam nav atpakaļejoša spēka! Saeima pārkāpa esošu likumu par mediķu algām. To nevar izlabot, izņemot mediķu algu pielikumu no likuma tagad. Tā ir lēta manipulācija, lai piesegtu valdošās koalīcijas pakaļu. No tiesiskuma tur nav ne smakas.

Likumu grozīšana ar atpakaļejošu spēku - tas ir beztiesiskums.

Lasīt tālāk ...

Tautas varas iniciatīvas, kur nepieciešama Tava līdzdalība!

  Ja neesat to vēl paspējuši, aicinu iepazīties ar trim aktīvām tautas iniciatīvām, kurām katrai gada laikā ir vajadzīgas teju 160 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju balsu.

Sabiedrībai ir iespēja pašai noteikt vismaz daļu no procesiem valstī. Izdari savu darbu sabiedrības kopējo interešu vārdā un Tu palīdzēsi arī sev un savai ģimenei.

Ja tauta spēs savākt nepieciešamo balsu skaitu vismaz vienai iniciatīvai, tas notiks arī ar citām.

Ir pienācis laiks atgūt tautas varu un pašnoteikšanos Latvijā! Ejamais ceļš būs ļoti smagnējs un lēns, taču arī nopietnas un labas pārmaiņas ilgtermiņā nenāk viegli. Neslinko, nobalso un aicini citus to darīt!

https://www.latvija.lv/

Lasīt tālāk ...