Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Kapitālistu plāni pasaules sabiedrības debilizācijai. Krievijas stāsts.

Kapitālistu plāni pasaules sabiedrības debilizācijai. Krievijas stāstsPatērētāju sabiedrība jau sen tiek piebarota ar info drazām, un apzināti tiek padarīta par nedomājošu masu jeb, precīzāk sakot, par sistēmiski viegli vadāmu un analītiski vāji orientēties spējīgu plašajā informācijas gūzmā. Šī nelaime ir atradusi brīvu pieeju teju katrās moderno cilvēku mājās, mūsu bērni jau no mazotnes pierod pie jauna veida atkarības, kas notrulina un būtiski samazina veselīgu spriestspēju un tās attīstību.

Lasīt tālāk ...

Aizliegtais paņēmiens?!- Atļautais paņēmiens...

  Vakar vakarā ne viens vien Latvijas iedzīvotājs noskatījās LTV 1 raidījumu:

 -"Aizliegtais paņēmiens- operācija 5G!?"- Notika diskusijas par 5G imitācija, kur tā vietā, lai rīkotu atklātu un godīgu diskusiju tiešraidē, 5G projekta glorificētāji, "speciālisti" nodevās montāžai, dezinformācijai un oponentu mobingam.
 
 KO JŪS TEIKTU PAR TIESAS PROCESA GODĪGUMU, JA ATĻAUTU IZTEIKTIES VIEN VIENAI NO PROCESĀ IESAISTITĀM PUSĒM?!
 
 Ak jā, pareizi, sistēmas kalpi gan atgādina, ka "paņēmiena" studija esot aicinājusi uz sarunu arī vienu no 5G projekta pretiniekiem, kurš esot atteicis, BET NEPASAKA, LŪK, KO :
 
Lasīt tālāk ...

Stīvs Džobss. Pēdējie vārdi...

 Pirms pāris dienām pasauli pārsteidza ziņa, ka "Apple" līdzdibinātājs Stīvs Džobss, iespējams, tomēr ir dzīvs, izraisot plašas diskusijas dažādos medijos. Arī Latvijas portāli nepalaida šo ziņu garām, piemēram, https://www.apollo.lv

Lai arī šis notikums, ko apraksta dažādās ziņu vietnes, visticamākais, ir tikai daiļrunīga sakritība, tomēr der atcerēties vismaz kādas no atziņām, ko apliecinājis Stīvs Džobss, neilgi pirms savas nāves:

Lasīt tālāk ...