Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Zinātniskais totalitārisms. No pūļa kontroles tehnoloģijām līdz vakcīnu eksperimentiem ar cilvēci.

 Tiesiskuma un pienākuma jēdziens jau izsenis tiek kropļots. Kā jebkurai valstij, tā jebkuram tās pilsonim ir savas savstarpējās tiesības un pienākumi. Pasaulei mainoties vispārējās degradācijas virzienā, "līdzi peld" arī valstu sistēmu morāle un taisnīgums. Ja agrāk esam bieži dzirdējuši, ka pastāv "vārda brīvība", tiesības uz pašnoteikšanos, tiesības uz izglītību, mājokli; tiesības izvēlēties, ko ēst, dzert, kā dzīvot, ar ko precēties utt., tomēr izrādās, ka šaja samaitātības laikmeta valstīm un to varām var būt arī citas vērtības un ambīcijas, kuras noteiks(ir valstis, kur jau nosaka to likums), ka cilvēki pakļaujami piespiedu vakcinācijai. Šo pieredzi pazīst jau daļa Amerikas, Vācija un par to tiek diskutēts vairākās valstīs, piemēram, arī Dānijā. Nav lieki pieminēt, ka, parasti, projekti, kas aizsākas USA, ar laiku tiek realizēti arī citās valstīs.

 Patreiz pasaule ir nonākusi tādas situācijas priekšā, kad, pateicoties Covid - 19 sērgas jau radītajām sekām, mazāk domājošas miljonu cilvēku masas teju autorežīmā piekritīs "supervakcīnas" eksperimentam ar sevi un saviem bērniem, tiklīdz tā parādīsies. Tādiem nebūs arī iebildumu pret mikročipiem zem savas ādas, 5G un citam cilvēku apziņas un ķermeņa kontroles tehnologijām, jo stāsts taču ir par kolektīvo drošību - aiz šī aizsega tiks apvārdota un kartējo reizi pievilta cilvēce. Savukārt sistēmas disidenti kļūs par visas "normālās", sistēmai lojālās sabiedrības atkritējiem. Viņi tiks izslēgti no iespējām sociālizēties; viņiem tiks liegtas tiesības izglītoties, sūtīt bērnus bērnudārzos, skolās,; vēl vairāk, tiesības uz bērniem tiks atņemtas, kā tas jau tiek praktizēts Vācijā pret ģimenēm, kas nepieņem piespiedu un obligāto vakcināciju. Disidentus centīsies norobežot no "veselajiem" un "saprātīgajiem". 

 Kāds viedoklis un fragmenti no dokumentālas fillmas par vakcīnu biznesa netīro pusi:

Lasīt tālāk ...

Spekulāciju valgi. Pārbaudi sevi, cik viegli padodies manipulēšanas mākslai!?

 Informāciju var iedalīt faktos un pieredzēs, uzskatos un pieņēmumos, vērtējumos un spriedelējumos, patiesībā, puspatiesībā, melos, spekulācijās un tā joprojām.

Kad lasām vai paši veidojam savu informāciju, mēs teju nemaz nedomājam par to, kādu ietekmi tā atstāj uz mums pašiem un cilvēkiem, kas mūs sadzirdēs. Vēl vairāk, mēs esam pakļauti dažādu viedokļu un patiesības un faktu interpretāciju apstrādei. Mums var likties, ka eksperti un autoritātes faktu un dzīves patiesību izzināšanā ir rūdītāki un zina labāk, taču ne tuvu vienmēr ir tā, kā no malas izskatās. Tieši autoritātes un viedokļu līderi dažkārt izspēlē "spekulantu kārtis"- tas var gadīties arī nejauši, pat labu gribot. Turklāt ir jomas, kur arī katrs no mums jūtas pietiekoši komfortabli, lai sajustu vismaz kādā jautājumā savu īpašo kompetenci. Tas, kas notiek ar cilvēkiem mūsu neapzinātībā, ir process, ko varētu raksturot īsos vārdos: Mēs manipulējam sevi un citus; starp mums nav izņēmumu. Mēs radām bumeranga efektu savā dzīvē. Un katram vārdam ir liels spēks. Gribat pārliecināties? :) Lūk, mazs uzskatāms piemērs, kuram, pateicoties mana teksta manipulācijai, Jūs būsiet daudz sagatavotāki atpazīt viltus spēli, nekā, ja saskartos ar sekojošo saturu bez brīdinājuma teksta:

Lasiet un vērtējiet informāciju ļoti vērīgi!-

Lasīt tālāk ...

Kroņvīrusa aizsegā. Piespiedu vakcinācija.

 Kad teju visa pasaule "vienā balsī" ne bez iemesla galvenokārt skandina ziņas par kroņvīrusa bīstamību un attīstību, sabiedrības uzmanības fokuss tiek deformēts un daudzas no būtiskām lietām var tikt palaistas garām.

Lai arī valstu oficiālo ziņu kanāli šo informāciju, ko jau pieminēju virsrakstā, nelabprāt iztirzā un visbiežāk cenzē, alternatīvo viedokļu paudējiem piekarinot neskaitāmas safabricētu datu un pazemojošas birkas, tomēr ir vērts uz notiekošo pasaulē skatīties plašāk, nekā tikai Ķīnas sērga kontekstā. Nedrīkst aizmirst par projektiem, kurus pasaules lielvaras un viņu noteikumu realizētājvaras īsteno jebkurā pasaules valstī. Sekojošajai realitātei vajadzētu pievērst uzmanību- kroņvīrusa sērgas aizsegā tiek turpināti un izstrādāti projekti un pieņemti likumi, kas būtiski mainīs lietu kārtību pasaulē. Cilvēktiesības un pienākumus papildinās obligātie pasākumi, kurus katra valsts nostiprinās likumos savā laikā.  Ir valstis, kur jau tagadnē pastāv likumi, kas, piemēram, nosaka obligātu vakcināciju saviem iedzīvotājiem; citas valstis savukārt ir ceļā uz to. Nekad mūsdienās nav bijis tik labvēlīgs laiks, lai cilvēki piekristu topošajai jaunajai vakcīnai un obligātas vakcinācijas legalizācijai, kā tagad, kad Ķīnas sērga pļauj tik daudz dzīvību uz mūsu planētas. Cilvēki bailēs no neziņas un sērgas nodarījumiem būs pakļauti masu psihozei un, "bēgot no lāča, nonāks haizivs rīklē". Neziņa un panika, apvienojumā ar soda terapiju par nepakļaušanos norādījumiem no augšas, sekmēs daudzu "brīvo cilvēku" iekļaušanos jaunā modelī - viedo tehnoloģiju kontrolē. Par to parūpēsies jo īpaši 5G inovācijas sistēmas.

Lasīt tālāk ...

Mūsu paradumi un apziņa. Informatīvā kodēšana.

 Dzīves laikā cilvēki apaug ar ieradumiem, vairums no kuriem ir pretdabīgi un kaitīgi. Neskatoties uz to, daļai sabiedrības liekas patīkami procesi, kuri tos samaitā un nogalina. Pie reizes tiek izsmieti tie, kas atļaujas "nepeldēt pa straumi". Arī naudas, mantas, baudas un biznesa pasaule ir orientēta uz to, lai cilvēkus padarītu atkarīgus- un biznesam labi un valstīm labi, ka regulāri var ievākt dažādu līmeņu muļķu nodokļus. Tas "nekas", ka ar šādu savu iedzīvotāju programmēšanu valstu sistēmiskās info-mašinērijas "zāģē koku, uz kura sabiedrība sēž".

Tā nu ir noticis, ka biznesa un parazītēšanas intereses ir kļuvušas par šīs pasaules un mūsu laikmeta galvenajām interesēm. "Kas maksā, tas pasūta mūziku?"- tas attiecās arī uz ievērojamu daļu sabiedrības, kas labprāt maksā par priekšlaicīgu aiziešanu no savas dzīves, turklāt nereti parauj sev līdzi citus. Tā šī pasaule dzīvo, uzdzīvo un viegli pakļaujas samaitātības propogandai un modernai verdzībai, ko par "visi tā dara" modi sauc...

Lasīt tālāk ...