Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Feodālkapitālisms Latvijas varas vergu tirgus gaumē. Līdzība.

2019.gads. Līdzība par mūsu valsts pārvaldes un ASV darījumattiecībām ar Latvijas tautu :

"Senos, ne pavisam tik senos laikos dzīvoja un dzīvo kāda salīdzinoši jauna ģimene, kurai par tās draugu pieteicies kāds labdaris, kas gadu gadiem ejot nez kapēc pasācis jaukties pāra attiecībās un gimenes iekšlietās. Ģimenes radinieki (par lielu pārsteigumu pašam pārim) bez saskaņošanas ar viņiem, esot nolīguši jau pieminēto labdari, kurš pieteicies ne vien par konsultantu un padomdevēju, bet arī par dzīves kārtības, uzvedības, laika, resursu, likumu un pat domāšanas pareizības noteicēju.

Lasīt tālāk ...

Latvijas iedzīvotāji var mācīties no frančiem, kā jācīnās par sabiedrības tiesībām.

 Šodien Francijā aizsākas brīdinājuma streiks pret pensiju sistēmas reformu, kurš ilgs līdz nākamnedēļas pirmdienai. Ja tauta nesasniegs vēlamo rezultātu, streiks tiks turpināts. Kā jau varēja paredzēt, ir bloķētas ielas, valda liels troksnis, haoss un nemieri; ir aizsākušās arī sadursmes starp protestētājiem un drošības spēkiem.

Visā Francijā plānotas aptuveni 250 demonstrācijas. Arī dzelteno vestu kustības aktīvisti piedalās streikā. Apm. 6000 policistu un sistēmas kalpu dežurē ielās. Lūk, letiņi un Latvijā dzīvojošie cittautieši, mācamies no Francijas, kā jāpastāv par savas sabiedrības taisnību un tās prasībām:"Arodbiedrības pauž gatavību protestus turpināt, kamēr Makrons neatteiksies no iecerētās pensiju sistēmas reformas."

  Lūk, ieskats demonstrācijā no notikuma vietas:

Lasīt tālāk ...

Kāpēc Latvijas tiesiskuma krīzē nav aizstāvju?!?

Kāpēc Latvijas tiesiskuma krīzē nav aizstāvju?!? Kāda lasītāja komentārs lika aizdomāties:

 "Pēc tam, kad premjers Kariņš un valsts prezidents Levits atļāvušies publiski paust savu tiesiskuma izpratnes vājprātu, kur palikuši mani senie draugi taisnības un tiesiskuma aizstāvji no JKP? KĀPĒC TIESISKUMA AIZSTĀVJU PARTIJA LATVIJĀ ŠAJĀ POLITISKĀS KRĪZES SITUĀCIJĀ NOLAIDĪGI KLUSĒ, IT KĀ VISS NOTIKTU TAISNĪGI UN PAREIZI?"

Lasīt tālāk ...

Partiju monopols Latvijā padara demokrātiju neiespējamu.

Daudzi mūsu tautieši jau sen vairs nav pārsteigti par to, ka neatkarīgi no tā, kura partija nāk pie varas mūsu Latvijā, situācija valstī diemžēl pasliktinās. Viss aizvadītais 30-gades laiks ir bijis mūsu tautas apkrāpšana un nepārspīlēts genocīds pret vietējiem iedzīvotājiem, liela daļa no kuriem ir pametuši savu zemi kopā ar savām ģimenēm uz neatgriešanos. Nav lieki piebilst, ka to, ko nepaveica Staļins un Hitlers kopā ņemot, apbrīnojami viegli ir izdevies panākt tādu Latvijā spilgtu "glābēju" personībām kā Godmanis un Dombrovskis.  Arī patreizējā vecā vara ar jaunpienācēju partijām turpina ierasto kursu- postot Latviju no iekšpuses. No Kariņa līdz par Levitam, bijušajam tieslietu ministram, ir redzama morāla kroplība un degradācija, kura turklāt pieaug; ir redzams atklāts tiesiskuma izsmiekls un nicinājums, patvaļa, kas prasa kolektīvu tautas nosodījumu un pretestību noziedznieku pārvaldei.

Aicinu iepazīties ar kādu rakstu citā portālā, kur, manuprāt, ļoti trāpīgi aprakstīta situācija, kāpēc Latvijā vara nepieder tautai, līdz ar to valsts Satversme pa lielam ir vien dokumentu kopums, kas praksē ir tālu no pielietojuma.

Lūk, jau pieteiktā raksta norāde:

Lasīt tālāk ...

Svētki galā. Salūti izšauti, politisko lišķu runas izspļautas, turpinās veiksmes stāstu sezona...

  Vispirms sākšu ar to, ko jau pieminēju iepriekšējā rakstā: 

"Aicinu atcerēties Kārļa Ulmaņa un viņa laikabiedru vārdus, pasludinot Latvijas brīvību 1918. gadā:

"Tagad, kad esam brīvi un vairs negaidām no augšas vai ārienes pabalstu un palīdzību, paši veidosim savu dzīvi. [..] Pie šī darba varēs ņemt dalību visi Latvijas pilsoņi un varēs baudīt labumus, kas saistīti ar mūsu neatkarību. Visi pilsoņi bez tautības izšķirības aicināti palīdzēt, jo visu tautību tiesības būs Latvijā nodrošinātas. Tā būs demokrātiska taisnības valsts, kurā nedrīkst būt vietas ne apspiešanai, ne netaisnībai.” Savukārt Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas vadītājs Pauls Kalniņš savā runā teica: „Mēs, Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas priekšstāvji, atrodam par nepieciešamu šobrīd veicināt brīvās Latvijas izveidošanos par patstāvīgu valsti. Brīvā, neatkarīgā Latvija mums tomēr nav mērķis, bet tikai līdzeklis mūsu mērķu sasniegšanai. Kā agrāk, tā tagad mēs stāvam uz sociālistiskās internacionāles pamatiem. Viņas un tamlīdz arī mūsu mērķis ir – sociālistiskā republika brīvu tautu savienībā.” Pēc tam viņš uzskaitīja LSDSP politisko programmu 15 punktos, kuras izpildīšana bija nosacījums sociāldemokrātu atbalstam jaunizveidotajai Latvijas Pagaidu valdībai. Revolucionāro sociālistu jeb eseru pārstāvis Emīls Skubiķis teica: „Mēs [..] esam cieši pārliecināti, ka [..] brīvības saules stari mūžīgi vizmos pār latvju zemi. Bet, pilsoņi, nav vienalga, pār kādu Latviju laistīsies šie zelta stari. Ja šie stari apspīdēs Latvijā netaisnību, patvarību un kailu nabadzību, tad tā nebūs Latvija, kuru mēs vēlējāmies, par kuru mēs cīnījāmies un cietām. Dosim, pilsoņi, šinī lielajā vēsturiskā brīdī [..] svinīgu solījumu, ka pieliksim visus savus intelektuālos, ētiskos un fiziskos spēkus, lai Latvijā viņas pilsoņi būtu nevis vien brīvi, bet arī laimīgi.”"

p.s.: Plašāks vēstījums atrodams šeit:

https://lv.wikipedia.org/wiki/Latvijas

 Kā tad ir šodien, kad kārtējie svētki aiz muguras?

Ir dzirdētas vairākas skaļas politiķu uzrunas, kuras lielā mērā nemaz nav vērts analizēt, turklāt daudzas no tām ir nevis viņu pašu, bet padomnieku sastādītas, tā teikt, veiksmīgam priekšnesumam. Ja kādu no tām lasījāt vai dzirdējāt, salīdziniet ar tekstu, ko lasījāt no Kārļa Ulmaņa laikiem- ievērojiet saturiskās būtības detaļas un fokusu uz tautas labklājību šeit; kā arī- uz to, ka brīvība nav pašmērķis, bet gan līdzeklis tautas un valsts mērķu sasniegšanai.

Lasīt tālāk ...