Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

PVO mafijas darbība tiek atmaskota.

 Arvien vairāk balsu pasaulē dara zināmu, ka PVO organizācija ir korumpēta, melīga un tieši pakļauta Bila Geitsa ietekmei. Nav noslēpums, ka pēc Amerikas izstāšanās no šīs organizācijas, viņs ir lielākais ziedotājs šai institūcijai; līdz ar to nav nekāds pārsteigums, ka pastāv būtiska ietekme un interešu konflikts no Geitsa un viņa fonda puses. 

 

Protesti Krievijā. Habarovskas iedzīvotāji iziet ielās.

 Kas nebijis noticis/notiek Krievijā. Habarovskā, neskatoties uz visiem Covid-19 ierbežojumiem desmitiem tūkstoši vietējo iedzīvotāju izgājuši ielās protesta akcijās. Krievijas varas izvirzījušas apsūdzības vietējam gubernatoram un to arestējuši pagaidām līdz 2020.gada 9. septembrim. Sabiedrības ieskatos apsūdzības ir nepamatotas un šis notikums izraisījis pekšņus nemierus.

Lasīt tālāk ...

ASV sabiedrība pret masku vājprātu!

Kamēr Latvijā uz īsu atelpas brīdi ir atcelta obligāta masku nēsāšana atsevišķās publiskās vietās, ir valstis, kur varas cilvēki arvien nav nākuši pie samaņas, neizprotot, ka masku nēsāšana nekādi nespēj sargāt no vīrusa un ir pat kaitnieciska cilvēkiem, kas ilgtermiņā to lieto.

Amerika, lai cik tas nebūtu neticami, cīnās par to, lai sabiedrībai būtu likumīgas tiesības elpot brīvi - bez maskām. Protams, tas nav tikai Amerikas stāsts. ASV pēdās dodās daudzas mūsdienu augsti attīstītās valstis. Nez, kas gan tā par attīstību absolūta neprāta virzienā?

Lasīt tālāk ...

Čekistu jaunās paaudzes cenzūra Latvijā.

 Mans pieredzes stāsts par čekistu jaunās paaudzes darbību Latvijā. Šī būs gan niecīga daļa no manas subjektīvās pieredzes, kas gūta pēdējo gadu laikā, dzīvojot savā zemē.

Sabiedrība redz nelietīgas politikas procesus savā valstī, bet nereti nemaz nenojauš un nezina vēl netīrākās šīs politikas aizkulises.
 
Lasīt tālāk ...