Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Cilvēki, kas sabiedrībai liek domāt, ir bīstami pasaules elitei. Notikumi, kurus neapjaušam...

Cilvēki, kas sabiedrībai liek domāt, ir bīstami pasaules elitei. Notikumi, kurus neapjaušam...Dažas ziņas, pēc kurām, atmaskojot ASV valdības un politiskās elites plānus, tās ziņotāji ir tikuši nogalināti. Sekojošā video ir fragments, kurā būs pieminēti vien daži piemēri, kas atgādinās mums visiem zināmus notikumus pasaulē, un radīs jautājumus, kā interesēs ir nogalināti cilvēki, viņu ģimenes; kas viņu ziņojumā ir bijis tik kaitniecisks varas cilvēkiem?- skatīt sekojošo video ar mazu atkāpi un video autora komentāru no 36:35- 47:50

Lasīt tālāk ...

Politiskā imunitāte noziegumos pret cilvēci. Kā Latvija pielāgojusies melu demokrātijai...

Politiskā imunitāte noziegumos pret cilvēci. Kā Latvija pielāgojusies melu demokrātijai...Vai tas iespējams mūsdienās?!- un kā vēl. Runājot par to, kā tas notiek pie mums un Latvijā, tad "visu" regulē Satversme un paši saeimas deputāti, ja, piemēram, kriminālvajāšanai jāizdod cits deputāts. Un, kas notiek gadījumos, ja politiskā vara ievēro "etiķeti"- savējos nenodot, vienalga, ko tiesiskums, taisnība un likums prasītu? Izrādās, ka dzīvē un realitātē "savējo" un ekskluzīvo tiesību pārstāvju Latvijā ir krietni vairāk par pašiem deputātiem.

 Pirms apmēram desmit gadiem Latvijā aizsākās "Parex" bankas tolaik visiem redzamā krīze(cēloņi gan meklējami krietni senāk) un bojā eja, tiesa, ziņojumi par koruptīvām un noziedzīgām darbībām bankas iekšienē un tās darbībās sasniedza valsts pārvaldi jau ap 2004.gadu, kad ekonomikas ministros "tautai kalpoja" šī brīža premjers Kariņš. Viņš gan tolaik atrunājās, ka neko nezinot par bankas "Parex" bijušā darbinieka un noziegumu atmaskotāja John Christmas ziņojumiem. Protams, tolaik Latvijā valdīja neredzēti "treknie gadi" un reti kam rūpēja procesi, kas notiek valstiski būtisku procesu aizkulisēs. Kad nāca nelaime, sākās atmošanās, bet tikai daļēji...

"Parex" krīzei augot augumā vēlāk sadalījās "Revertā" un "Citadelē, turklāt pirmā, kopš 2017.g.31.decembra ir likvidēta, daļu naudas atguvusi valsts kasei. Tika uzsākti kriminālprocesi, bet, kā jau tas parasti notiek bijušo/esošo čekistu pārvaldēs, tie iestrēguši uz nenoteiktu laiku. Par baņķieriem Karginu, Krasovicki, par tā laika valdības vadītājiem Ivaru Godmani, tad Valdi Dombrovski, tā laikā ekonomikas ministru Krišjāni Kariņu un citiem situācijas zinātājiem un iesaistītajiem nemaz nerunāsim. Viņiem visiem ir sava "aizmugure"- bīdītāji un dīdītāji, kas īsteno savas noziedzīgas intereses ierēdņu un amatpersonu darbību aizsegā.

Lūk, AS "Reverta" pirms nāves ziņojums, skatīt te:

Lasīt tālāk ...

Mūsdienu valdību slepenie ieroči, dronu sistēmas.

Mūsdienu valdību slepenie ieroči, dronu sistēmasMūsdienās armiju un specdienestu smart jeb gudrajās tehnoloģijās tiek ieguldīti milzīgi resursi, lai esošās varas varētu saglabāt savu kontroli pār sabiedrību un apturēt jebkādu opozīcijas pretdarbību. Nav jābūt teroristiem, nav jābūt vardarbīgiem, lai ar savu pilsonisko aktivitāti un atklātību par politiski sensitīviem jautājumiem cilvēks nokļūtu valdību, koorporāciju utjp.melnajos sarakstos. Katrai sabiedriski naidīgai politikai vislielāko kaitējumu nodara cilvēki, kas runā korekti un atklātu valodu par to, kas skar mūs visus. Nav jābūt Snoudenam(bijušajam CIP aģentam, kas atklājis ASV noziegumus pret sabiedrību), lai atmaskojot slepenpolitiku, Tu kļūtu par varas un valdošo sistēmu disdentu vai pat ienaidnieku, nodevēju.

 Kā tikt galā ar "atkritējiem", pie tā čakli strādā ieroču industrija sadarbībā ar valstu pasūtījuma interesēm. Lūk, viena no tehnoloģijām, kas iedarbina valdību "partizānus", mini-dronu sistēmas, skatiet video turpinājumā:

Lasīt tālāk ...

Konfidencialitātes statuss kā krapniecības un oficiālo varu noziedzības aizsegs.

Konfidencialitātes statuss kā krapniecības un oficiālo varu noziedzības aizsegs.Esam bieži dzirdējuši ideālisma tēzi- "viena taisnība visiem"- un ar katru reizi vairāk un vairāk saprotam, cik tālu sabiedrība ir no šī korektā uzstādījuma. Šoreiz kāds stāsts no ne tik senajiem Valda Dombrovska valdības laikiem un laiku, ko viņš pavada savā "bēgļu kolonijā"- Eiropas parlamenta struktūrās. Izlasiet sekojošo rakstu un Jūs pamanīsiet, kā aiz konfidenciālas informācijas aizsega Latvijas valdība un Eiropas savienība nodarbojas ar cilvēku krāpniecību oficiālā līmenī!!! 

 Vispirms daži citāti no raksta šeit:

Lasīt tālāk ...

Edvarda Snoudena stāsts nenoveco...

Edvarda Snoudena stāsts nenoveco...Ja neesat lietas kursā, vai esat aizmirsuši, aicinu pavēŗtēt Amerikas valdību un viņu specdienestu godprātību kā Latvijas sabiedroto Edvarda Snovdena dzīves pieredzes kontekstā. Par Snovdenu pasaule plašāk uzzināja 2013.gadā, kad bijušais ASV Centrālās izlūkošanas pārvaldes un Nacionālās drošības aģentūras darbinieks atklāja ASV valdības slepenu informāciju.

Sabiedrībā pretrunīgi vērtēts, Snoudens tiek uzskatīts par varoni, trauksmes cēlājudisidentu, nodevēju un patriotu. Viņa publiskotā informācija izraisījusi debates par masu novērošanuvaldības slepenību un balansu starp nacionālo drošību un informācijas privātumu.

 CILVĒKIEM TIEK NOLAUPĪTA DEMOKRĀTISKĀ BRĪVĪBA APMAIŅĀ PRET IZDOMĀTU UN IEDOMĀTU VALSTS AIZSARDZĪBAS PROGRAMMAS UZSTĀDĪJUMU...

 Sekojoši aicinu noskatīties Edvarda Snoudena dzīvesstāsta filmu, kas balstīta patiesos notikumos un aizdomāties par to, kas ir mūsu valsts sabiedrotie un draugi :

Lasīt tālāk ...