Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Šī ir Tava iespēja Latvijas balsošanas aparātu samazināt uz pusi.

Šī ir Tava iespēja Latvijas balsošanas aparātu samazināt uz pusi. Šī ir TAVA IESPĒJA 100 ŠAKĀĻU BARU SAMAZINĀT PAR 50%!!!

 Ir tāda "zvēraudzētava", drīzāk nezvēru un vēl vairāk, sektantiska vienība un partokrātijas barotava vārdā "Saeima", kura Latvijas valsts Satversmi pēdējo apmēram 30 gadu laikā ir bradājusi ar čekistu un karjeristu, tautas nodevēju tupelēm, no zodzmaņiem līdz pat šī brīža knariņiešiem. Daudzas partijas- viena sekta- kura īsteno genocīdu pret Latvijas tautu demokrātijas murgu aizsegā, vientiešus piebarojot ar pašizdomātiem valsts "veiksmes stāstiem"...Viņiem Latvijas sabiedrība, parastie cilvēki un viņu ģimenes ir kā beņķis, uz kura pakāpties, lai iegūtu pašlabumu, nerēķinoties ne ar vienu, kā vien tiem, kas ar "kukulīšiem" apdāvina.

Patreiz ir 100 demokrātijas spēles āksti, iespējams, paliks 50, lai gan vislabāk būtu to nejēgu un parazītu kantori vispār likvidēt, sliktāk no tā nepaliks.

Lai vai kā, Tu vari nobalsot, un tas ir pussolis pareizā virzienā(skatīt ceturto ierosinājumu):

https://www.latvija.lv/pv

Ja nenobalsojāt par pārējiem trīs ierosinājumiem, vēl ir laiks- izdariet to, nenoslinkojat; neļaujat korumpētai varai lemt Jūsu vietā!!! 

Šī ir Tava iespēja mazināt partokrātijas un korupcijas izdzimumu varu Latvijā!!! Nobalso un dalies ar šo ziņu ar citiem!

Lasīt tālāk ...

Jaunlatvijas laiku valsts noslēpums. Demokrātija uz papīra, totalitārisms dzīvē...

 Arvien vairāk balsu mūsu Latvijā vairs neklusē un dalās savās atmiņās, pārdomās, savā redzējumā un atgādina mūsu tautiešu kopējo pieredzi pēdējo 30 gadu laikā. Viena lieta ir politika, ko "redzam uz paplātes", pavisam cita- tās aizkulises un notikumi, ko parastie mirstīgie sāk apjaust tikai tad, ja prot modelēt notikumu gaitu un spēj lasīt procesus, notikumus "atpakaļgaitā"... Tas nebūt nav vienkārši, spriest par cēloņiem, uziet tos, vadoties pēc sekām, atšketinot notikumu un pavērsienu ķedes posmus!

 Starp citu Latvijas grāmatu plauktos ir parādījusies kāda valsts noslēpumus atmaskojoša grāmata, kuru atļaušos pareklamēt ar sekojošo video:

Lasīt tālāk ...

Feodālkapitālisms Latvijas varas vergu tirgus gaumē. Līdzība.

2019.gads. Līdzība par mūsu valsts pārvaldes un ASV darījumattiecībām ar Latvijas tautu :

"Senos, ne pavisam tik senos laikos dzīvoja un dzīvo kāda salīdzinoši jauna ģimene, kurai par tās draugu pieteicies kāds labdaris, kas gadu gadiem ejot nez kapēc pasācis jaukties pāra attiecībās un gimenes iekšlietās. Ģimenes radinieki (par lielu pārsteigumu pašam pārim) bez saskaņošanas ar viņiem, esot nolīguši jau pieminēto labdari, kurš pieteicies ne vien par konsultantu un padomdevēju, bet arī par dzīves kārtības, uzvedības, laika, resursu, likumu un pat domāšanas pareizības noteicēju.

Lasīt tālāk ...

Veiksmes(nabadzības)stāstu Amerika ienāk Latvijā?!

 Vai esat pamanījuši kādu sakritību, atzinumu, kurš ir visai līdzīgs, pat kopējs ASV prezidentam un mūsu augstākā līmeņa varas cilvēkiem? ASV gadījumā tas ir atzinums, ka Amerika nekad nav bijusi tik varena kā tagad; Latvijas gadījumā- mūsu valsts budžets nekad nav bijis tik liels kā šogad.  Un abos gadījumos, neskatoties uz pompoziem un pārspīlētas labklājības paziņojumiem, tiek noklusēta cita skarba realitāte- tas ir nabadzības pieaugums lielajā un varenajā Amerikā un mazajā un svešvarai iztapīgajā Latvijā(varas cilvēku personā)... 

Aicinu palūkoties uz Ameriku tagadnē- no tās vismazāk aizsargāto un trūcīgo cilvēku skatu punkta uz dzīvi "sapņu zemē" ! Turpinājumā, nedaudz zemāk, kāds video:

Latvija daudz ko ir pārņemusi no Asv bezierunu paklausībā- naivi, labticīgi, nerēķinoties ar pašmāju sabiedrības likteni.

Amerikā neuzskaitīti tūkstošu tūkstoši savas dzīves dienas pavada savā auto- tās viņiem ir kā mājas; ir grūti iedomāties, kā tādās spēj dzīvot pat ģimenes. Pa lielam viss notiek pēc definīcijas- "izdzīvo stiprākie". "Sapņu zemes" medicīnas sistēma Tevi var atstāt uz ielas. Arī šajā jautājumā Latvijas vara iztapoņām ir labpaticis pārņemt Amerikas "izcilību"  pēc copy/paste principiem- tiesa, paldies Dievam, pie mums "misionāru reformas" ne visas tik raiti realizējas un ir vēl laiks attapties, pirms nav par vēlu pamosties realitātē...

Amerika patiešām ir varena, bet ar vienu piebildi- izredzētajiem, sistēmas uzturētājiem un viņu pakalpiņiem. Vai redzat paralēles ar Latviju?- iespējams... Arī pie mums "izredzētie" uzdzīvo pašpasludināto pārākumtiesību degradēti.

Aicinu noskatīties dokumentālo filmu par ASV trūcīgāko sabiedrības daļu(saturs angļu valodā)- 

Lasīt tālāk ...

Latvijas iedzīvotāji var mācīties no frančiem, kā jācīnās par sabiedrības tiesībām.

 Šodien Francijā aizsākas brīdinājuma streiks pret pensiju sistēmas reformu, kurš ilgs līdz nākamnedēļas pirmdienai. Ja tauta nesasniegs vēlamo rezultātu, streiks tiks turpināts. Kā jau varēja paredzēt, ir bloķētas ielas, valda liels troksnis, haoss un nemieri; ir aizsākušās arī sadursmes starp protestētājiem un drošības spēkiem.

Visā Francijā plānotas aptuveni 250 demonstrācijas. Arī dzelteno vestu kustības aktīvisti piedalās streikā. Apm. 6000 policistu un sistēmas kalpu dežurē ielās. Lūk, letiņi un Latvijā dzīvojošie cittautieši, mācamies no Francijas, kā jāpastāv par savas sabiedrības taisnību un tās prasībām:"Arodbiedrības pauž gatavību protestus turpināt, kamēr Makrons neatteiksies no iecerētās pensiju sistēmas reformas."

  Lūk, ieskats demonstrācijā no notikuma vietas:

Lasīt tālāk ...