Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Biometrija Krievijas un Ķīnas kontekstā. Ko konstatējuši cilvēki, kas nebaro sevi ar politiskās varas demagoģiju?

Autors Draugu draugs

Neatkarīgi no tā, atzīstam to vai nē, pasaule un tās kārtība strauji mainās; pats sabiedrības pārvaldes mehānisms iegūst jaunu raksturu- tiek izstrādātas arvien jaunas un jaunas tehnoloģijas cilvēku individuāla, unikāla un personalizēta satura sasaistē ar tehnoloģijām un mākslīgo intelektu.Ir ļoti daudz ziņojumu pasaules sabiedrības forumos, diskusijās un videoblogos, kur sabiedrība pauž savu redzējumu tam visam, kas notiek ar un ap mums. Šoreiz stāsts par kaimiņzemi Krieviju un garāmejot arī par jau esošo jauno kārtību, sistēmu Ķīnā un citas pakārtotas ziņas.Ir sen jau pienācis laiks domāt pašiem- novērot, vērtēt, analizēt un saredzēt kopsakarības notikumos, kuros sabiedrības tiesības ņemt līdzdalību kopējā pārvaldībā, kā arī tās uzdotie jautājumi pasaules varām un valdībām tiek ignorēti.

 

 

Jūs domājat, ka šis stāsts ir par kārtējo sazvērestību vai, citiem vārdiem, vienošanos?- Jā, tā nav nejaušība, ka valstis sistēmiski rīkojas tik viendabīgi, bez maz vai pēc sistēmas "copy/paste", sabiedrības viedokli globālo pārmaiņu ieviešanas procesos neprasot. Daļa sabiedrības faktiskās tendences nespēj sagremot,viņiem tā ir muļķība, jo regulāri barojas no "ziepju operām" un politiskās demagoģijas, kas neatstāj vietu un laiku sevis paša domām un pārdomām. 

 Pavērojiet paši sistēmiskās izmaiņas pasaules valstu sabiedrības kontrolē un pārvaldē un pētiet informāciju par moderno tehnoloģiju manipulācijām un mērķiem. Arī Latviju skar pārmaiņas, ko pa kluso ievieš pašmāju politikas un biznesu bīdītāji, pildot vienošanos jeb sazvērestības misiju.Vai tas būtu par skaļu teikts?- laiks pamosties un vēŗtēsim paši!

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

 

Komentāri   

0 # Toms 2019-08-16 09:17
Šī ir sveša tēma lv publikai. Cilvji neaizdomājas.Bet jāskaidro to ir.
Atbildēt | Paziņot administratoram

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt