Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Facebook saturs Latvijas izcilnieku(drošībnieku) rokās??!

Autors Draugu draugs

 Ja esat no cilvēkiem, kas aktīvi publicē savas pārdomas, vai dalās ar citu rakstiem, agri vai vēlu nākas/nāksies saskarties ar cenzūru dažādās sabiedrībā populārās interneta vietnēs. Šo pieredzi daudzu gadu gaitā ir nācies sastapt teju visur. Pēdējā laikā konstatējumus dokumentēju un vienu no tiem publicēšu arī te, lai sabiedrība redz, kāda ir Latvijas vārda brīvība, piemēram,  interneta aizkulisēs. Šis nebūs tas nopietnākais ierobežojums, ko redzēsiet/dzirdēsiet video, bet nelielu priekšstatu varēsiet iegūt...

https://m.facebook.com/

 Satura kontrole un cenzūra Latvijā faktiski tikai pieaug. Ja agrāk cilvēkus, kuru viedoklis nav tīkams esošai varai, norobežoja no citiem "valsts maizē" un "būros", bet neatlaidīgākos padarīja nekaitīgus vai citādi iznīcināja, tad Latvijas "brīvvalstī" viss notiek tāpat, tikai modernizētā, laikmetam atbilstošākā garā un līmenī. Varai nepieņemamu viedokļu veidotājus var iespundēt "čaulā", tehniski norobežojot viņiem pieejamo auditoriju. Respektīvi cilvēks, pašam nezinot, var "sarunāties ar sevi" vai ar sistēmiski ierobežotu auditorijas daļu. Savukārt tie aktīvākie, kā atklāj varas disidenti, nejauši pēkšņi saslimst, saļimst vai iedzīvojas(nokļùst)citos letālu iznākumu apstākļos- pašnāvība, saindēšanās, noslīkšana, negadījumi copes vai medību laikā, liktenīga pazušana uz visiem laikiem, apmaldīšanās mežos un kādi tik vēl ne stāsti par "vienmēr nejaušajiem" starpgadījumiem ar sliktām beigām...

 Ja kontrolē, cenzē un bloķē demokrātiskajai sabiedrībai pieņemamu un diskusijas veicinošu un korektu saturu, tā ir viena no spilgtajām pazīmēm, kas parāda, ka tautai nepieder vara savā zemē. Kas ierobežo brīvību un tiesības paust savu viedokli un uzzināt citu domu, atziņu un konstatējumu informāciju, tas iznīdē tautas pašnoteikšanās tagadni un nākotni. Un, ja to realizē vara pret savu tautu- tas ir bandītisks režīms.

 Fizioloģiski cilvēks ātri izjūt, kad pietrūkst skābeklis, gaiss, bet, ja regulāri žņaudz garīgi un intelektuāli, to diemžēl apzinās uzreiz ne tuvu katrs. Latvijas pašas tautas veidotā sabiedriskā doma tiek filtrēta un iznīdēta. Kam pieder Latvijas valsts mediji un, kā interesēs strādā mūsu sabiedrības kontrolieri un cenzūras sistēmas svešzemju portālos, kur interneta vidē paciemojamies teju mēs visi?!

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

 

Komentāri   

+4 # atkritējs 2019-09-09 14:47
Facebook taču apkalpo iekšlietu ministrijas vergi un tie tur - vīri maskās.
Atbildēt | Paziņot administratoram
0 # Vietējais 2019-09-10 14:18
Bingo!- tu trāpīji desmitniekā. Tā vi'š i' ! Viss notiek "samērā profesionāli".Kaut gan daudz jaunus tirliņus un tirlenes arī savākuši. Studentu daudz, bet ar to kvalitāti ir tā kā ir.
Atbildēt | Paziņot administratoram
+1 # Bruno 2019-09-10 17:13
Vēlos pierakstīties bet ir errrors.Lūdzu novērst šo problēmu!
Atbildēt | Paziņot administratoram
0 # Draugudraugs 2019-09-14 10:21
Sazinājos ar tehniskā atbalsta speciālistu, viss strādājot. Viņa galā "error" neparādās. Ja tomēr problēma arvien pastāv, lūdzu, informējiet! Paldies!
Atbildēt | Paziņot administratoram
0 # he he 2019-09-13 20:27
Esi sveikts melnajos sarakstos! 8) 8) 8)
Atbildēt | Paziņot administratoram

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt