Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Saeimas atlaišana ir nekas vairāk kā esošās varas pārdalīšana...

Autors Draugu draugs

 Kopš vakardien notika tautas sapulce pie saeimas un klātesošie pārliecinājās, ka esošā vara melo, liekuļo,  "spēlē paslēpes", ignorē, un pat ņirgājas par tautu, atskan balsis sabiedrībā, kas aicina "atlaist saeimu", nepasakot, ar ko tāds šovs beigtos. Esmu par to jau rakstījis senāk, ko šoreiz pateikšu citiem vārdiem un ar kādu piebildi:

"Tas beigsies ar vēl lielāku tautas un sabiedrības vilšanos valsts pārvaldības sistēmā. Ja tauta apstāsies pie atlaistās saeimas un vietā nenāks pilnīgi cita sabiedrības pārstāvju atlases sistēma un tautvaldības cilvēki, tad būs kā ar sastāvējušos un sasmirdējušu ūdeni- to sakratot, smaka pieaugs, bet ūdeņu vibrācijai pierimstot, smaka mazināsies. Tā ir līdzība, ar kuru gribu pateikt, ka saeimas atlaišana ir nekas vairāk kā šāda netīra ūdens sakratīšana, saduļķošana, kas kalpo kā tautas apmuļķošana. Brīnos, ka ar "saeimas atlaišanu", neizvērtējot agrāko vēsturi, spekulē ne viens vien Latvijā labi zināms runas vìrs. Ir svarīgi, lai nevis saeima tiktu atlaista, bet gan apturēts visu partiju darbs. Pie esošās sistēmas, politiskās partijas īsteno savas un pasūtījuma intereses, pārējais viss ir lēts, ziepju operas cienīgs teātris. Padzenot partijas un partiju ielikteņus no valsts pārvaldes, tas būs tikai viens no soļiem pareizā virzienā...

 Esošās valdības un saeimas darbs partokrātijas ietvaros ir jāaptur. Koalīcijas diktatūra ir jāaptur, likumdevēji ir jāpadzen un viņu vietā jāveido pagaidu valdība, kura pārtop par tautvaldību visos valsts pārvaldes līmeņos!"

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt