Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Jaunlatvijas laiku valsts noslēpums. Demokrātija uz papīra, totalitārisms dzīvē...

Autors Draugu draugs

Arvien vairāk balsu mūsu Latvijā vairs neklusē un dalās savās atmiņās, pārdomās, savā redzējumā un atgādina mūsu tautiešu kopējo pieredzi pēdējo 30 gadu laikā. Viena lieta ir politika, ko "redzam uz paplātes", pavisam cita- tās aizkulises un notikumi, ko parastie mirstīgie sāk apjaust tikai tad, ja prot modelēt notikumu gaitu un spēj lasīt procesus, notikumus "atpakaļgaitā"... Tas nebūt nav vienkārši, spriest par cēloņiem, uziet tos, vadoties pēc sekām, atšketinot notikumu un pavērsienu ķedes posmus!

 Starp citu Latvijas grāmatu plauktos ir parādījusies kāda valsts noslēpumus atmaskojoša grāmata, kuru atļaušos pareklamēt ar sekojošo video:

Redzot politisko, ekonomisko un valsts varas sistēmu noziegumu jau pieminētos ķēdes posmus, Tev var nebūt tieša pieeja "Latvijas valsts noslēpums" datu bāzei, tomēr katrai sistēmai, lai cik tā nebūtu aizslepenota, ir viena kopēja iezīme- paredzamība. Ne velti cilvēces gadu tūkstošu pieredze dara zināmu:"Melus var noslēpt no viena un daudziem, bet nekad no visiem!" Par nožēlu jāteic, melu un krāpnieku politiskā pārvalde pastāv Latvijā, un tā ir pierādāma realitāte.

Vieni no lielākajiem meliem pēdējā trīsdesmitgadē ir valsts vadītāju meli par Latvijas demokrātisko un suverenas valsts brīvību.

Meli par pašnoteikšanos, kuras aizsegā notiek tirgošanās ar ietekmi, iekšējo resursu tirdzniecība, izīrēšāna un izzagšana, vietējās sabiedrības paverdzināšana, morāla un mentāla pazemošana un kropļošana, parāda Latvijas demokrātijas fenomenu visā krāšņumā. Pat valsts likumu bāze tiek kontrolēta un saskaņota ar tautai svešiem spēkiem; esam pārvērsta par biznesa projektu un eksperimentu zemi Latviju, kuras pārvaldniekiem nospļauties par savas tautas un iedzīvotāju likteni.

Diemžēl arī pati sabiedrība bija sagatavota pieņemt melus, jo vecās sistēmas audzināšanas rezultātā cilvēku apzinīgums rezultējās dzīvnieciskā naivumā un fanātiskā labticībā varas cilvēku goda prātam... Vara Latvijā nepieder tautai; mūsu tikai vienu reizi brīvās valsts Satversme ir grozīta, tiek bradāta un interpretēta, kā tas labpatīk noziedznieku pārvaldei. Pat to pārkāpjot, nelieši nejūtas apdraudēti vispārējās korupcijas un cits cita noziegumus piesedzošajā sistēmā. Tādā valstī dzīvojam...

Der pieminēt, ka Latvijas valsts viens no lielajiem noslēpumiem tika atklāts jau pirms mūsu brīvvalsts oficiālas atjaunošanas pasludināšanas- demokrātijas un brīvības vietā mūsu tautai, tā laika pacilātības un sajūsmas apdullinātai, tika iesmērēta brīvības un demokrātijas ilūzija, kuras aizsegā vecie čekisti un komunisti, kas zaga, laupīja un shēmoja jau padomju laikos, ieguva tautas uzticību, lai varētu turpināt to, kas viņiem vislabāk padodās- pakalpot svešām varām. Un , kāpēc gan to nedarīt, viņi Jums teiktu, ja reiz tā tik raiti pildās pašu maks. Latvijas valsts pārvaldes patieso būtību spilgti raksturo tādi vārdi kā nepiesātināma alkatība un bezdievīga iztapība koruptīvu darījumu ārvalstu sistēmām.

Desmitgadēm esam biedēti ar "krievi nāk", kamēr paši sistēmas cilvēki sadarbojas ar visām iespējamām pusēm, ieskaitot ASV un Kremli, ka tik nauda pašu kabatas pilda. Tā mēs dzīvojam, gaidīdami brīvības un demokrātijas, tiesiskuma attīstību, bet saskaramies ar valsts pārvaldītāju  politisku vājprātu, ar cinismu, bezatbildību, ar beztiesiskumu un neaplēšamu izšķērdību.

Ticis sagrauts viss, kas varētu darīt stiprāku sabiedrību. Sašķeltība, naids, neuzticība, mobings un nabadzības veicināšana un tamlīdzīgi resursi ir apzināti veidoti, sistēmas neliešiem labi zinot, ka visizdevīgākais un ērtākais laiks, lai aplaupītu cilvēkus ir laikā, kad valda nemieri un kari tiešā un pārnestā nozīmē un sabiedrība ir vāja, tiesiski neaizsargāta. 

 Lai cik tas liekulīgi nebūtu no varas puses, tautas apziņa tiek piesātināta ar ziņojumiem par valsts aizsardzības spēju palielināšanu, slēpjoties aiz NATO muguras. Un, kāpēc gan ne, ja arī tur vietvaras čekisti un jaunākās paaudzes politiskās ielenes spēj izsūkt savu labumu. Mūs sola sargāt no potenciālajiem ienaidniekiem, nepasakot, ka lielākie ienaidnieki ir "Tavi kalpi" un "draugi"- Latvijas koalīcijas mafijas politiķi- kas pārdeviešies svešu varu interešēm un kļuvuši par viņu biznesu veicinātājiem, lobistiem. Valsts noslēpums paredz, ka Latvijā bizness ir augstākā prioritēte, ar vienu ļoti būtisku piebildi- tas ir bizness, kura labumi kalpo šauru, mafiozu grupu interesēm.

Rīkļu rāvēju mašinērija, genocīda pārvalde- jā, tie ir skaļi saukļi, bet tie precīzi sauc vārdos tos, kam nauda, vara, sava karjera un bagātība ir dārgāka par līdzcilvēku dzīvību, pat par savas mātes dzīvību... Katra cilvēka liktenis politiskajiem izdzimumiem ir kā beņķis, uz kura pakāpties; katra iespēja uzdzīvot uz tautas rēķina un svešzemju rīkojumu pildīšana pašlabuma vārdā viņos izsauc endorfīnu pieplūdumu. Viņi pat savādāk vairs neprot, nespēj un negrib, kā vien dzīvot uz tautas rēķina, piepildot savas dzīves augstāko misiju- iztapību svešvarām un nodevību pret Latvijas cilvēkiem un tās nākamajām paaudzēm...

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt