Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Šī ir Tava iespēja Latvijas balsošanas aparātu samazināt uz pusi.

Autors Draugu draugs

   Šī ir Tava iespēja Latvijas balsošanas aparātu samazināt uz pusi. Šī ir TAVA IESPĒJA 100 ŠAKĀĻU BARU SAMAZINĀT PAR 50%!!!

 Ir tāda "zvēraudzētava", drīzāk nezvēru un vēl vairāk, sektantiska vienība un partokrātijas barotava vārdā "Saeima", kura Latvijas valsts Satversmi pēdējo apmēram 30 gadu laikā ir bradājusi ar čekistu un karjeristu, tautas nodevēju tupelēm, no zodzmaņiem līdz pat šī brīža knariņiešiem. Daudzas partijas- viena sekta- kura īsteno genocīdu pret Latvijas tautu demokrātijas murgu aizsegā, vientiešus piebarojot ar pašizdomātiem valsts "veiksmes stāstiem"...Viņiem Latvijas sabiedrība, parastie cilvēki un viņu ģimenes ir kā beņķis, uz kura pakāpties, lai iegūtu pašlabumu, nerēķinoties ne ar vienu, kā vien tiem, kas ar "kukulīšiem" apdāvina. Patreiz ir 100 demokrātijas spēles āksti, iespējams, paliks 50, lai gan vislabāk būtu to nejēgu un parazītu kantori vispār likvidēt, sliktāk no tā nepaliks.

Lai vai kā, Tu vari nobalsot, un tas ir pussolis pareizā virzienā(skatīt ceturto ierosinājumu):

https://www.latvija.lv/pv

Ja nenobalsojāt par pārējiem trīs ierosinājumiem, vēl ir laiks- izdariet to, nenoslinkojat; neļaujat korumpētai varai lemt Jūsu vietā!!! 

Šī ir Tava iespēja mazināt partokrātijas un korupcijas izdzimumu varu Latvijā!!! Nobalso un dalies ar šo ziņu ar citiem!

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt