Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Latvija pirms simts gadiem un tagad. Kāds viedoklis.

Autors Draugu draugs

  "Atjaunotās Latvijas" varas pārstāvji dažkārt, vismaz savās valsts svētku runās, atsaucas uz to Latviju, kāda tā bija tās pirmsākumos. Pēdējos gados mūsu valsts demokrātija jau tiek rūpīgi pieskaņota Asv regulu un rīkojumu/pavēļu ietvaros. Mūsdienu Latvija ir pazaudējusi līdzību ar savu "pirmo tēlu", valsts sākumu un tàs būtību; šìs dienas "4.maija republika" ir zaudējusi teju jebkādu latviskuma un Latvijas kā suverēnas valsts identitāti; tas, kas pēdējos gados izpaužas Latvijā ir nevis brīvības un demokrātijas attīstība, bet gan pakļautas, okupētas un koloniālas pārvaldes ìstenots genocīds pret vietējiem iedzīvotājiem, kurš nebeidz turpinàties. Mūsdienu Latvija, gribam to atzīt vai nē, ir kangaru, karjeristu un vietējo varu, partokrātijas mafijas noziedzīgi pārvaldīta valsts.

Mūsdienu Latvija ir zaudējusi savu identitāti un būtību un jo vairāk "attīstās lv demokrātija", jo vairāk totalitārisma un diktatūras pazīmes tajā redzam. Mùsu valsts attīstības tendences skaidri liecina, ka valsti kontrolē un vada noziedznieki, kurus vietējā, nabadzībā iedzītā un sašķeltā, tauta necilvēkcienīgi pacieš.

 

 "Par nožēlu jāteic, visa valsts pietaisīta ar dubultnodokļiem; no pirms 100 gadiem veidotās Latvijas, tās pārvaldē, ir palicis tikai likumos atbalstīts rekets, parazītisms un cilvēku apšmaukšana "brīvības" vārdā."

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

 

Komentāri   

+1 # Janka no Uk 2020-02-03 16:16
Mes jau sen esam usa kolonija. Tikai tagad gadu no gada tas klust arvien taustamaks fakts.
Atbildēt | Paziņot administratoram
0 # Sanda 2020-02-03 18:03
Latvijā trakāk kā astoņkāju itāļu mafijā. Savā ziņā mums par ir paveicies, ka tauta netrako un nav ķērusies pie ieročiem. Ja tas būtu noticis, tad te būtu tādi kariņi kā vietām āfrikā un nato varētu pēc mùsu valdībnieku lūguma pildīt savas "miermīlīgās" misijas.
Atbildēt | Paziņot administratoram

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt