Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

NHL. "Blue Jackets" pret "Hurricanes". LIVE(spēle noslēgusies!):

 Vai Elvis Merzļikins spēs savu komandu aizvest līdz uzvarai, nosargājot savu cietoksni neieņemtu? Divas spēles pēc kārtas tas izdevies. Vai būs trešā?- tas jau būtu, šķiet, par daudz prasīts! ;)

Spēle nesen kā sākusies un pagaidām vadībā ar 1:0 ir latvieša pārstāvētā komanda  Kolumbusas "Blue Jackets".

http://www.nhlstream.net/columbus-blue-jackets-live-stream/

Lasīt tālāk ...

NBA. "Mavericks" nosargā uzvaru pret "Kings".

  Trešo panākumu pēc kārtas guvuši Dalasas "Mavericks" basketbolisti, kas ar rezultātu 127:123 uzveica Sakramento "Kings" vienību. Pirms spēles bija pieejama informācija par varbūtēju Kristapa Porziņģa atgriešanos laukumā, tomēr tas nenotika. Lai vai kā, šīs dienas uzvara- visai izteikts komandas darba rezultāts.

Atskatīsimies uz aizvadīto cīņu un uzvaru, kas Dalasas vienībai ļauj vēl stabilāk nostiprināties Rietumu konferences sestajā pozīcijā:

Lasīt tālāk ...

NHL.Elvis Merzļikins nebeidz pārsteigt, uzdāvinot Bostonai "sausiņus"...

 Vēl pavisam nesen NHL vienībā "Blue Jackets" spēlējošais latviešu vārtu vīŗs Elvis Merzļikins tika pie ilgi gaidītās pirmās uzvaras pasaules spēcīgākajā hokeja līgā, uzveicot "Panthers" komandu. Kopš tā spēles pagājušas vien 15 dienas un pagaidām sanācis tā, kā vēsta tautas teiciens:"Kā gadu iesāksi, tā pavadīsi!" Teicieniem liksim  mieru, bet Elvi varam droši apsveikt nu jau ar sešām uzvarām pēdējās astoņās spēlēs, Zīmīgi, ka pēdējās divās cīņās mūsu vārtu vīŗs ir bijis perfekts, atstājot pretiniekus "sausā"- uz nullītes. Tieši uzvara pret spēcīgo Bostonas "Bruins" ļāva Elvja komandai pietuvoties play off zonai, pagaidām ieņemot devīto vietu savā konferencē.

Ja pirmā uzvara NHL ar Merzļikinu vārtos bija īpašu emociju un karsti atzīmēta no latvieša puses, tad jau pēdējā cīņā pret Bostonas klubu Elvis un viņa partneri ir "uz viļņa", arī līdzjutēju atbalsts dzen uz priekšu...

Turpinājumā video sižeti un intervija ar spēles galveno varoni:

Lasīt tālāk ...

Tikai Rīga, tikai Dinamo!- pēdējos piecus gadus un arī šosezon nezina, ko darīt...

 Padalīšos kādās atmiņās un pārdomās par Latvijā pazīstamā hokeja kluba Rīgas "Dinamo" dienām un nedienām, neveiksmēm un veiksmēm, kā arī pavisam nedaudz ieskicēšu šīs sezonas vadlīnijas, darbus un nedarbus...

 Pirms vairākiem gadiem, kad vēl Sandis Ozoliņš devās Rīgas "Dinamo" uzdevumos laukumā, skanēja tāds sauklis:"Tikai Rīga, tikai Dinamo"; tāpat arī- "Dinamo, Dinamo Rīga" un citi. Laiku pa laikam nedaudzajās spēlēs klātienē, kad pabiju, atbalstīju savējos, skandinot tos motivējošos saukļus un likās kā starp dinamiešiem un līdzjutējiem pastāv sava veida emocionāla, enerģētiska saikne, kas darīja mūsu cīnītājus visai konkurētspējīgus KHL. Tā laika vīri daudzi jau devušies nosacītā atpūtā, dažs kļuvis par treneri, citi piedalās amatieros vai vietējā čempionātā. Ja skatamies, kā attīstījās Latvijas hokejs pirms apm. 10 gadiem un pēdējā piecgadē, tad ir vērts pieminēt kādas būtiskas atšķirības:

Par to, kā ir ar "Dinamo" Rīga patreiz, pat kauns runāt, bet priekšstatam un atmiņām no tiem senajiem un ne tik senajiem laikiem bija arī savādāk:

Lasīt tālāk ...