Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Ankipāna 'dinamīts' vai Skudras 'Traktors'? Kurš kuru?

 Vai Rīgas "Dinamo" pietiks jaudas šovakar iegūt vismaz pirmo punktu šajā sezonā no drīz jau desmit aizvadītajām izbraukuma cīņām? Devītās izbraukuma spēles sākums pulksten 17:00.

 Ko gan sagaidīt no šosezon tik vāji spēlējošās Rīgas "Dinamo" šajā sacensību reizē?  Vienus vārtus, ar ko bija krietni par maz, rīdzinieki spēja gūt iepriekšēja cīņā. Vai pietiks apņēmības un prasmes atslēgt pretinieku vārtus vairāk kā vienu vai divas reizes? Vai mazais uzdevums, aizcīnīties vismaz līdz neizšķirtam šodien būs pa spēkam mūsu hokejistiem??- to pavērtēsim pirms spēles...

Lasīt tālāk ...

Rīgas Dinamo izkar balto karogu arī pret Omskas Avangardu...

Rīgas Dinamo izkar balto karogu arī pret  Omskas Avangardu...Rīgas "Dinamo" šovakar aizvadīja savu ceturtā izbraukuma pirmo cīņu pret Omskas "Avangard", cerot beidzot iegūt vismaz pirmo punktu no izbraukuma spēlēm. Pēc cerīga pirmā perioda, kas noslēdzās 1:1, smagnējs un izšķirošs izrādījās otrais periods, kad laukuma saimnieki palielināja vārtu attiecību līdz pat 4:1, taču tas rezultāta un spēles kvalitātes ziņā pa lielam bija arī viss; rīdziniekiem pretargumentu vairs nebija...

Lasīt tālāk ...

Rīgas Dinamo pret Minskas Dinamo. Kurš dinamīts šovakar eksplodēs?

  Pēc šosezon reti skaistas visas komandas spēles pret "Vitjaz" un minimālas piekāpšanās viesiem, šovakar, pl.19:30 Rīgas "Dinamo" būs jauna iespēja, kurā pārbaudīs savu varēšanu pret hokeja meistariem no Minskas. Ja pārbaudes turnīrā, spēlējot pret Minskas "Dinamo" samēŗā viegli nāca uzvara rīdziniekiem, tad, kā būs šovakar, varam vien minēt. Zināms ir tas, ka esam pēdējie visā KHL līgā un, ka mūsu komandā tās potenciālie līderi nav atraisījušies, kamēr minskiešu leģionāri savu darbu dara gana cienījami. Ar viņu palīdzību un rezultativitāti, viesu hokeja klubs "Rietumu" konferencē ieņem dalīto 7/8 vietu, līderiem velkot uz priekšu visus pārējos...  Vai Rīgas "Dinamo" hokeja lietpratēji beidzot spēs savākties  un nostrādāt korekti gan aizsardzībā, gan rezultatīvi uzbrukumā? Vai arī šodien mūsu vārtu vīrs spēs darīt lielas lietas, saglabājot dzīvu mūsu panākuma realitāti? Izvērtēsim gaidāmās spēles iespējamās vadlīnijas un pavērsienus:

Lasīt tālāk ...

Rīgas Dinamo smagā cīņā tomēr tiek pie uzvaras!

Rīgas Dinamo smagā cīņā tomēr tiek pie uzvaras!Beidzot tas ir noticis!- Rīgas "Dinamo" pēc  8 zaudētu spēļu sērijas šovakar tika pie uzvaras, ar rezultātu 3:2 pieveicot Minskas "Dinamo" hokeja meistarus!

Smagnējā un brīžiem ļoti haotiskā un kļūdām bagātā spēlē, komandas kopējais darbs vainagojies ar panākumu. Īpaši veiksmīgas rīdziniekiem izrādījās pirmā perioda 600 sekundes, kurās tika izveidots rezultāts, ar kuru pietika minimālam pārākumam pār pretinieka iespēto līdz pat finālsvilpei. 

Novēŗtēsim šovakar padarīto darbu, rezonansi līdzjutējos, kā arī mazliet ielūkosimies nākamajās spēlēs:

Lasīt tālāk ...

Rīgas Dinamo rāda saturīgu sniegumu. Bet ar to ir par maz.

 Vakar Rīgā tika aizvadīta KHL 14 spēle starp vietējo "Dinamo" un Maskavas apgabala "Vitjaz" hokeja vienībām, kur ar rezultātu 1:2 pārāki un mazliet veiksmīgāki spēles galotnē izrādījās viesi. Atšķirībā no pēdējām spēlēm, rīdzinieki demonstrēja patiešām labu un aizraujošu hokeju, taču iepalikām kādā jau sen manītā sportisko kvalitāšu komponentā- momentu realizācijā. Jā, kā jau tas nereti gadījies, tikai ar vienu līdz galam nepadarīta darba trūkumu, var tikt izšķirts spēles iznākums. Tā bija arī šoreiz, taču bez jau ierastām pazīmēm, parādījās arī sen neredzētas un labas Rīgas "Dinamo" kā komandas aktivitātes.

Novērtēsim aizvadīto spēli un tās pienesumu turpmāko cīņu gaitā:

Lasīt tālāk ...