Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Sporta lietu kuriozi. Treniņš mājās.

Padalīšos šìs dienas stāstā. Kamēr mazie bauda pusdienas, bet veļas mašīna taisa savu troksni, iecerēju uz brīdi nozust blakus istabā, kur neviens mani labi neredz, lai realizētu savu mājas treniņu programmu. Tā nu gadījās, ka nekur tālu netiku, vismaz pagaidām. Kamēr veicu atspiešanos no grīdas, manu mirkļa došanos projām bija piefiksējusi meita, kurai trīs gadi. Redzēdama, ka veicu pumpēšanos, viņa bez kavēšanas, bez maz vai deguns pie deguna, noliecās un noteica:"Skaties tēti, es arī tā māku!"

Lasīt tālāk ...

Sports, izjokošana un lietas, ko vari paveikt pats.

 Dīvainā pasaules situācijā dzīvojam, kad uz nezināmu laiku ierastā dzīve, ieskaitot, sporta aktivitātes, ir pierimusi. Katrā ziņā pārmaiņas nozīmē jaunas, citas un papildus iespējas. Viena lieta, ko dara, darīja citi; cita, un patiesībā daudz produktīvākā, ir tā, ko varam paveikt katrs pats. 

 Ja tomēr ir lietas, ko nevaram paveikt, tad kā minimums varam pakavēties kādās pozitīvās atmiņās no savas dzīves vai citu pieredzes. Aktivitātes, sports un humors ir saistīti. Dažkārt tās ir nejaušības, citreiz citu izspēlēti, mākslīgi radīti apstākļi, lai pārsteigtu, iepriecinātu citus. Lūk, kāds piemērs:

 

Lasīt tālāk ...

NBA. Porziņģis un Dončičs nodrošina "Mavericks" panākumu.

 Dalasas "Mavericks" aizraujošā cīņā ar 127:123 pieveica ārpus "play off" zonas esošo Ņūorleānas "Pelicans". Lai to paveiktu, bija nepieciešams spēles pagarinājuma laiks, kurā ar Kristapa Porziņģa palīdzību tika izrauta uzvara.  Liela punktu bagāža gan pašam Kristapam(34), gan Lukam Dončičam(30), kurš lai arī pieļāva 7 kļūdas, izšķirošajos mirkļos nospēlēja līdera cienīgi, palīdzot savai vienībai tikt pie 38 panākuma šosezon. Jāatzīmē arī Seta Karija(21punkts) un Tima Hārdeveja(18punkti). 103 punkti Dalasas kvarteta darbību kopsummā, domāju, ir gana labs rādītājs komandas vadošo spēlētāju nestspējai, kad gadās ļoti saspringtas cīņas...

Lasīt tālāk ...

NBA. Kristaps Porziņģis. Paisums un bēgums...

 Pēc tam, kad vairākas spēles pēc kārtas latviešu basketbolists pamatīgi uguņoja un rādīja savu labāko basketbolu NBA laukumos, pēdējā spēle, kurā "Mavericks" piedzīvoja zaudējumu pret "Pacers" ar 109:112, mūsu sportistam izvērtās ļoti nesekmīga. Trāpīti vien 3 metieni no spēles, no 17 iespējām. Nepārprotami tas radījis vilšanos un jo īpaši pašam Kristapam. Kā ne kā- viss varēja būt vismaz mazliet citādāk. Arī šādas spēles piedzīvo ikviens basketbola speciālists. Visdrīzāk jau nākamo divu spēļu laikā Porziņgis būs atkal ierindā un savu uzdevumu augstumos, par to man nav nekādu šaubu. Uzvarētāji nekad nepadodās!

Lasīt tālāk ...