Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Rīgas futbola klubs turpina rakstìt vēsturi...

Aizvadītajā vakarā UEFA Eiropas līgas 3 kārtas ietvaros norisinājās atbildes spēle starp "Riga" un "Helsinku HJK" futbola klubiem, cīņai noslēdzoties neizšķirti 2:2.

Pateicoties viesos vairāk gūtajiem vārtiem, Rīgas futbolisti turpina savu vareno uzvaras gājienu.Kad pirmās pozitīvisma un sajūsmas emocijas pēc uzvaras pieklusušas, mazliet palūkosimies tajā, kas un kā tika padarīts ceļā iepretim "Rīgas" futbola meistaru brīnumam:

Lasīt tālāk ...

Teniss. Sinsinati WTA turnīrs. Ostapenko lejupslīde turpinās.

Vakar savu divdesmito vienspēļu turnīru šosezon iesāka un noslēdza ar zaudējumu Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko, kura 3 setu cīņā un ar rezultātu 2:6, 7:6, 3:6 piekāpās Kazahstānas sportistei Jūlijai Putincevai.Jāatzīst, ka šī bija jau divpadsmitā reize no divdesmit, kad Aļona apstājas jau pirmajā kārtā.

Mazliet novērtēsim, kas tika paveikts, un kas pietrūka Latvijas sportistei cīņā par uzvaru. Galvenokārt palūkosimies Aļonas Ostapenko kopējā tenisa attīstības problemātikā.Kā arī paskatīsimies "dažus soļus uz priekšu", kā šī pieredze atsauksies uz turpmākajām cīņu kvalitātēm Ostapenko izpildījumā sezonas turpinājumā.

U-20 basketbola meitenes cīņā pret astoņkārtējo Eiropas čempioni piekāpjas bezierunu zaudējumā.Pārdomas pēc cīņas.

Savu trešo spēli Eiropas čempionātā basketbolā U- 20 vecuma grupā aizvadīja Latvijas meitenes, kuras, lai gan pašaizliedzīgi cīnījās, tomēr nespēja rast iedarbīgus pretargumentus pretinieču dominancei abās laukuma pusēs un pārliecinoši piekāpās Spānijas čempionu izlasei ar rezultātu 41:62.

Novērtēsim Latvijas dāmu paveikto šajā cīņā, kā arī pavērtēsim viņu snieguma plusus un mīnusus:

Lielais futbols divu čempionvienību duelī. Poļu barjera pārvarēta, vai arī somi nebūs šķērslis?!

Ar lielu interesi Latvijā tiek gaidīta UEFA Eiropas līgas trešās kārtas spēle starp pašmāju "Rīga" un somu "HJK" futbola klubiem. Ja spēles viesi ir pieredzes bagāti un biežs ciemiņš Eiropas līgas izslēgšanas spēļu zonā, kur pārsvarā ir izcīnītas uzvaras, tad Latvijas klubam šī ir pirmreizēja pieredze, un tā ir samēŗa laba iespēja rakstīt jaunu lapaspusi savu sasniegumu vēsturē. Ko paveiks un spēs mūsu futbolisti cīņā pret daudznacionālo Somijas futbola meistaru vienību, pavērtēsim neilgi pirms pašas spēles ne tik daudz ciparos, cik psiholoģisko noskaņojumu un, kā tas varētu atsaukties uz pašu spēli:

EČ basketbolā U-18 jauniešiem, Latvija pret Spāniju. Sagrāve nepārsteidza, pārsteidza bezzobainība lv izlases sniegumā.

Eiropas čempionāts U-18 jauniešu vecuma grupā. Spēle noslēgusies ar kārtējo Latvijas puišu zaudējumu, šoreiz sagrāve ar rezultātu 52:87

Ja spēles sākums un pirmā ceturtdaļa radīja iespaidu par līdzīgu cīņu arī turpinājumā, tad otrajā ceturtdaļā viss pajuka un izveidojās bardaks, no kura latvieši nespēja atgūties ne brīdi visā cīņas garumā. Lejupslīde iesākusies, pārtapa krīzē, atskaitot spēles pēdējās divas minūtes, kad mūsu izlase centās kaut cik samazināt nepieklājīgo rezultātu.

Padalīšos ar Jums iespaidos no spēles un konstatējumos, ko radīja Latvijas U-18 jauno vīru prasmes, neprasmes spēlē pret Spānijas vienaudžiem: