Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Latvijas futbola virslīga. RFS pret Valmiera Glass VIA.

Autors Draugu draugs

Šovakar Latvijas futbola virslīgā tiks aizvadītas divas spēles un viena no, iespējams, skatāmākajām būs cīņa starp līdervienībām RFS un Valmiera futbolistiem, kura pēc iepriekšējās sezonas ir piedzīvojusi visai radikālu vienības sastāva pārbūvi. Ja par RFS atrašanos turnīra tabulas pirmajā rindā pārsteiguma nav, tad par Valmieras futbola klubu ir ko pabrīnīties, labi zinot, kā komandai veicies iepriekšējā sezonā...Šopavasar Valmieras radītais pārsteigums ar katru nedēļu "aug augumā"- viņi šogad komandas jaunā trenera Tamaza Pertijas vadībā dara lielas lietas,- spēj cīnīties ar jebkuru, gūst uzvaras un patreiz iekarojuši turnīra tabulas trešo pozīciju. Atstatums punktos starp abām komandām ir 7.punkti, tiesa rīdzinieki ir aizvadījuši par vienu spēli vairāk. Vai Valmierai izdosies pienācīgi atbildēt RFS pēc piedzīvotā zaudējuma savās mājās un gūt punktus, varēsim vērot jau no pulksten 19:45. Tiešraide paredzēta arī tv kanālā LTV7.

 

 Ja Valmieras futbola cīnītāji pēdējās trīs spēlēs ir pieredzejuši visu trīs iespējamo scenāriju garšu(zaudējums, uzvara, neizšķirts), tad Rīgu pārstāvošais klubs RFS jau vairāk kā mēnesi nav sajutis "trīs punktu spēles" pieredzi, pēdējo uzvaru izcīnot 20.aprīlī, pēc kā ir piedzīvots zaudējums un 4.neizšķirti pēc kārtas. Sportiskais niknums par šādu vēsturiskās pieredzes scenāriju un mājas laukuma priekšrocības varētu dot vairāk jaudas RFS spēlētājiem, taču Valmiera savās 11.spēlēs ir pierādījusi, ka dodas laukumā, lai uzvarētu. Lai arī sportā mēdz gadīties visādi, visdrīzāk "vieglas pastaigas" šovakar nebūs nevienai no komandām... Valmiera noteikti gribēs revanšēties RFS un paņemt punktus, ko nespēja izdarīt savā laukumā.

 p.s. Kā bijušais valmierietis pievienojos attālo Valmieras futbolistu atbalstītāju un līdzjutēju pulkam ! Lai uzvar stiprākais ! Vai tā būs Valmieras vienība, uzzināsim šī vakara spēlē?!

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

Komentāri   

0 # Siikalla 2019-05-22 14:42
Dar ko var, dar ko var- VALMIERAI IR JĀUZVAR !
Vsp.derētu jau arī niča.
Atbildēt | Paziņot administratoram
0 # Rīdzinieks 2019-05-23 18:49
Valmierai stipri paveicās. Pat neticās,cik var sanākt tādas cūcenes pret daudz spēcīgākiem klubiem.
Atbildēt | Paziņot administratoram
0 # Rīdziniekam 2019-05-25 09:09
Un,ko tu sacīsi,kad Valmiera arī rīt un vēl pēc 10spēlēm paņems kopā vairāk kā 50% punktus no visiem iespējamiem????? Šitie Rīgas toļiki man ir labi zināmi, kad paši nespēj, tad citus norok.
Atbildēt | Paziņot administratoram

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt