Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Basketbols. U-20 Latvija pret Serbiju. Kā vīriem ir ar pašcieņu?

Autors Draugu draugs

Šodien Latvijas-Serbijas U-20 izlašu basketbolisti aizvadīs savu pēdējo cīņu par pirmo uzvaru turnīrā. Šī būs abām komandām simboliska iespēja kaut cik uzlabot savu noskaņojumu pēc neveiksmēm un izgāšanās turnīrā. Jautājums, uz kuru spēles laikā atbildēs abas vienības, ir nevis par to kura komanda izcīnīs/izmocīs uzvaru, bet gan par pašcieņu- vai spēlētāji spēs sakàrtot savas galvas, motivāciju un atdos visu savu enerģiju šai spēlei, it kā tai būtu ne mazāka nozīme kā turnīra ievadā?

Spēles tiešraide jau no plkst.11:30

  Ko gan var sagaidīt no šīs cīņas, kur abas izlases ir vīlušās visā tajā, ko iepriekšējās 6.spēlēs paveikušas vai drīzāk, nav spējušas paveikt? Nāksies krietni vien pacensties, lai cīņā pret šī turnīra otru neveiksmīgāko izlasi parādītu labāku sniegumu un varētu cerēt uz pirmo panākumu. 

 Sportā mēdz gadīties krīzes, kuras var skart gan spēlētājus individuāli, gan ietekmēt visu komandu, bet, kā jau vakar rakstīju, Latvijas izlases gadījumā krīze, visticamāk, ir daudz dziļāka un ir skārusi Latvijas basketbola saimniecību un sistēmu kopumā. 

Šīs dienas cīņa,-ne uzvara-bet pati cīņas kvalitāte parādīs, vai Latvijas puišiem ir kaut nedaudz pašcieņas pret sevi un cieņa pret saviem līdzjutējiem. Pēc šīs spēles, pavisam loģiski būtu, ja galvenais treneris pēc formāla situācijas skaidrojuma ar nebūšanām izlasē un paredzamās atbildības uzņemšanās par neveiksmi turnīrā, paziņotu par atkāpšanos no amata.

 Cerēsim, ka mūsu valstsvienības spēlētājiem pietiks rakstura un apņēmības savākties un noslēgt savu dalību turnīrā simboliski pozitīvā noskaņā!

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt