Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Sevastova spēles gaitā uzlabo savu sniegumu un izcīna čempiontitulu.

Autors Draugu draugs

 

Vakar Jūrmalas WTA turnīrā "Baltic Open" vēsturiski pirmo čempiontitulu grūtā un spriedzes bagātā cīņā izcīnīja Latvijas labākā tenisiste Anastasija Sevastova, kura neslēpa prieku par labi padarītajiem darbiem ceļā uz šo panākumu! Līdz ar to tenisa kulminācija un sporta svētku izskaņa pašmāju sabiedrībā atbalsosies ar īpašu prieku un labām atmiņām! 

 Īsi atskatīsimies, kāds bija Latvijas tenisa līderes ceļš uz uzvaru turnīrā:

 Ja skatamies visas līdz šim aizvadītās tenisa sezonas kontekstā, tad, esot vēl šī turnīra gaidās, pastāvēja pamatotas bažas par mūsu tenisistes(u) sportisko varēšanu. Latvijas līdzjutējiem par prieku tieši Sevastova bija tā, kura ar katru savu spēli saglabājā dzīvu cerību par maksimumu, ko varētu sasniegt šajās sacensībās. Lai arī pretinieces uz papīra nebija tās pašas jaudīgākās, tomēr pretestība un cīņas spars, ko pretī saņēma mūsu Anastasija, radīja daudziem pazīstamo sportisko satraukumu un neziņu par to, kas gaidāms. Īpaši būtu izceļamas tieši pēdējās divas cīņas, no kurām pirmajā Sevastova spēja demonstrēt saturīgi stabilu un augstvērtīgu tenisu no spēles sākuma, līdz pat veiksmīgai tās izskaņai, ne brīdi neiegrimstot bezcerības, nolemtības un ilgākas krīzes un šaubu purvā- tā bieži nenotiek un, pavisam noteikti, ne šajā sezonā. Savukārt pirms pēdējās cīņas pastāvēja bažas, vai īsā laikā Latvijas tenisa līderei būs pa spēkam atkārtot līdzvērtīgu augstākās klases tenisu un šosezon sev maz raksturīgo stabilitāti.

Tieši izšķirošās cīņas iesākums līdz pat cīņas pusei parādīja, ka cilvēciskais faktors dara savu. Spēkošanās ar mazpazīstamo polieti Kataržinu Kavu, kura spēlēja apbrīnojami nosvēŗti, precīzi un stabili, izvērtās par drāmu, kurā Sevastovai bija maz variantu izredzēm pacīnīties par uzvaru.

Polijas tenisiste, lai arī WTA reitingā ieņem 194.vietu, cīnījās pret reitingā WTA pasaules vienpadsmito labāko tenisisti kā līdzīga pret līdzīgu un tieši viņa bija tā, kas dominēja cīņas sākumā, radot milzīgas galvas sāpes Sevastovai.

Sasprindzinājums un nervozitāte, šaubas, dusmas un konflikti ar savu treneri, izmisums un vilšanās sajūta sevī, pat asaras, kuras uz mirkli saskŗēja acīs cīņas karstumā, kā arī līdzjutēju atbalsts un nopūtas- kam tikai negāja cauri mūsu tenisa speciāliste, līdz tomēr pamodās ar jaunu cīņas sparu, ar drosmi un pārliecību un izdarīja savu darbu līdz galam teicami!

Novērtēsim grūtā darbā paveikto, apsveiksmi mūsu sportisti, un vismaz pārliecības ziņā sezonas turpinājumā "Baltic Open" lielā uzvara dos Anastasijai Sevastovai vēl vairāk ticību un drosmi ceļā uz jaunām uzvarām! Kā arī novērtēsim Kataržinas Kavas meistarību; domāju, viņas vārds liks par sevi vēl runāt tenisa pasaulē un viņa ielauzīsies ne tikai WTA reitinga pirmajā simtniekā- visu cieņu arī viņai par to tenisu, kas padarīja finālu ļoti skatāmu un Sevastovas uzvaru vēl baudāmāku!

Lai veicas un gaidīsim nākamos turnīrus!

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Ieslēdziet javascript lai šī forma darbotos

 

Komentāri   

+3 # Linards 2019-07-29 11:06
Skatījos spēli, labi, ka viss labi beidzās, tikai viena lieta, par ko neviens medijs neko nesaka, krita acīs- tas Sevas treneris un vīrs bija neadekvāts. Viena lieta, ko viņš teica, pavisam cita, kā viņš to teica. Manā skatījumā- vecis varmācīgs, psihopātisms dveš no tāda.

Varbūt šo ar laiku redzēsim vēl spilgtāk, bet tāds čujs, ka viņš neļauj Sevastovai brīvi elpot, domāt. Seva ir zem tā deutchlandieša tupeles- vienmēr nervoza, izņemot panākumu mirkļus.
Atbildēt | Paziņot administratoram
0 # Mareks 2019-07-29 17:55
Paldies par viedokli, ļoti interesants domu gājiens! Laikam tādas nianses parasti nepamanam, jo tomēr tas daudziem noteicošais princips par nožēlu ir:"Mērķis attaisno līdzekļus"- mēs bez piedomāšanas skatamies uz tādām lietām kā starp pirkstiem. Redzēsim, kā viņu sadarbība attīstīsies turpmāk.
Atbildēt | Paziņot administratoram
0 # www.lv 2019-07-31 19:24
Kāpēc tik daudz rakstu par Sevastovu, bet par Ostapenko tik maz?
Atbildēt | Paziņot administratoram

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt