Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Rīgas futbola klubs turpina rakstìt vēsturi...

Autors Draugu draugs

Aizvadītajā vakarā UEFA Eiropas līgas 3 kārtas ietvaros norisinājās atbildes spēle starp "Riga" un "Helsinku HJK" futbola klubiem, cīņai noslēdzoties neizšķirti 2:2.

Pateicoties viesos vairāk gūtajiem vārtiem, Rīgas futbolisti turpina savu vareno uzvaras gājienu.Kad pirmās pozitīvisma un sajūsmas emocijas pēc uzvaras pieklusušas, mazliet palūkosimies tajā, kas un kā tika padarīts ceļā iepretim "Rīgas" futbola meistaru brīnumam:

Ja vērojāt šī turnīra atlases kārtu ievadu un to, kā tika sasniegtas pirmàs uzvaras, kā arī, ja bijāt aculiecinieki pirmajai spēlei starp Latvijas un Somijas futbola vienībām mūsu zemē, Jūs bijāt liecinieki "Rīga" futbolistu pārākumam un dominancei pār savu titulēto pretinieku. Lai cik neraksturīgi tas nebūtu Latvijas futbolam pēdējā vairāk kā desmitgadē, bet tas ir noticis- mūsu čempionvienība ar katru spēli audzē muskuļus un pārliecību, prot rādīt kvalitatīvu uzbrukuma futbolu, kas nes nebijušus augļus...

Protam spēlēt gan pacietīgi, gan uzbrukuma futbolu, gan aizsargāties; arī bez kļūdām un paviršībām neiztiekam; izdodàs jaukt pretinieku sadarbības, rezultatīvi presingot un neļaut viņiem daudz domāt. Tas rezultējās mūsu futbolistu dominancē pār somiem, tajā pat laikā "atrodoties uz viļņa" un jūtot, ka spēle vairāk sanāk, nekā nesanāk, brīžiem zūd modrība un pretinieku spēles lasītprasme- tas ir viens no nedaudzajiem aspektiem, ko vērts pieslīpēt gatavojoties cīņām pret dāņiem, proti, maksimāla koncentrēšanās uzdevumiem un savlaicīga pārslēgšanās no uzbrukuma aizsardzībā. To, domāju, treneri nebūs palaiduši garām.

Kopumā vērtējot- mūsu futbolistu atzīstamais sniegums ir ļoti baudāms futbola gardēžiem salīdzinot ar to, kāds tas ir redzēts ilgus gadus iepriekš.

 Ja aizvadītajā cīņā Latvijas un "Riga" futbolistus ieveda nākamajā kārtā ukraiņu leģionāra divi gūtie vàrti, tad priecē fakts, ka katrā spēlē ir mums savi varoņi, kas pamanàs būt īstajā vietā un īstajā laikā, lai izšķirtu cīņu iznākumu un vairotu visas komandas ticību, drosmi un pārliecību par savu uzvaru.Tas pavisam noteikti vairo enerģiju un iedvesmo! 

Bravo un visu cieņu mūsu sportistiem par cīņassparu, ticību saviem panākumiem un pārliecinošo un ļoti skatāmo futbolu, pēc kā daudzi Latvijas futbola draugi ir krietni izslāpuši!

 Lūk, cik pārsteidzoši dažkārt notiek sportā! Šādi notikumi, kā jau ieminējos, dod papildus emocijas, pārliecību par saviem spèkiem, drosmi un bezbailību un jaunu lādiņu, vēl spēcīgāku motivāciju nākamām cīņām! 

 Kamēr tiek gaidītas nākamās divas spēles(22.08. un 29.08.) pret Dānijas superklubu "Kobenhavn", novērtēsim to, ko paveica Latvijas čempionvienība līdz šim! 

 Kamēr Latvijas futbola līdzjutēji ļaujas priekam par panākumu, pašiem "Rīgas" futbola speciālistiem un treneriem jāmācās jau no iegūtās pozitīvās pieredzes un ar pārliecību jāsoļo tālāk, analītiski vērtējot paveikto, sniegumā uzlabojamo. Dodoties naktsmierā ar priecīgu prātu par laimīgu izglābšanos un panākumu, jaunais rīts pārdomu līmenī ievedīs jau Dānijā...

 Redzot jau paveiktā darba kopsummu, nepamet sajūta un intuīcija, ka "Rigas" futbola brīnums Eiropā turpināsies arī Dānijā un laimīgi attīstīsies arī mūsu pašu mājās... Ir jātic un kaut vai tāpēc, ka iepriekš paveiktie darbi dod iedvesmu un pārliecību! :) 

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

 

Komentāri   

+2 # Edgars 2019-08-16 08:01
Paveicās jau ar Rïgai. Patïkami, ka dažus savus momentus izmantojām. Spēles galotne gan bija kā uz nažiem, cik tur trūka, lai būtu citādi.......

Pret Kopeni būs kur iesvīst- tas jau ir cits līmenis.
Atbildēt | Paziņot administratoram
+1 # Bricis 2019-08-16 09:14
Labi ieskrējušies čaļi, emotion ne pa jokam. Ja šitā spēlēs, tad no dāņiem pie spāņiem arī tiks.
Atbildēt | Paziņot administratoram
0 # Fk Liepāja 2019-08-16 09:25
Nekur netiks, būsim reāli. Dāņi nav somi. Varat jau gatavot virsrakstu nākamai tēmai par to, ka varenā rīga izgāzās Dānijā. Redzēsiet, tā būs!!
Atbildēt | Paziņot administratoram
0 # Spēle 2019-08-16 10:12
Ir neparedzama, tā ka nav ko te pareģot, kā būs punkts
Atbildēt | Paziņot administratoram
0 # Valters 2019-08-17 09:36
Riga, ja noturesies un neielaidis vartus pirmajas 10minutes, nesaluzis. Tiraka psihologija.Puikas zina, kas ir kopene, tapec jaizsledz galvas doma par to, cik sie vareni.Noticet sev vajag ari.
Atbildēt | Paziņot administratoram

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt