Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Dinamo pret Barys. Vai Rīgas klubs spēs padarīt labi savu darbu otro spēli pēc kārtas?

Autors Draugu draugs

  Patreiz notiek "Dinamo" Rīga sezonas ceturtā izbraukuma trešais mačs, kur pretiniekos ļoti neērtais Nursultanas "Barys", Austrumkonferences trešās vietas īpašniece. Spēles tiešraide zemāk...(SPĒLE NOSLĒGUSIES AR "DINAMO" UZVARU PAGARINĀJUMĀ 4:3) Der pieminēt, ka rīdzinieki beidzot, iepriekšējā spēlē, ir tikuši pie pirmajiem "lielajiem punktiem" izbraukuma spēlē, pirms tam piedzīvojot astoņas neveiksmes. Šodien līdz ar to ar krietni labāku noskaņojumu ir aizsākta gaidāmā cīņa.  Ko sagaidīt no tās? Īss komentārs:

 Šosezon labākais, ko Rīgas dinamieši ir iespējuši, tie ir 4 gūtie vārti- tas ir bijis maksimums, ar ko ir pieticis divās spēlēs, lai sajustu uzvaras garšu. Ja tas ir izdevies iepriekšējā spēlē, automātiski daudzi sporta draugi sagaida ko līdzvērtīgu šī vakara cīņā no mūsu hokejistiem, taču, kā daudzkārt agrāk tas ir bijis, divas līdzvērtīgas labas spēles nospēlēt un īpaši šosezon sagādā milzīgas grūtības. Pozitīvais moments ir tas, ka iepriekšējā spēlē, kad tika izcīnīta uzvara ar 4:3 pret "Traktor" vienību, beidzot pēc ilgas klusēšanas savā vārdu vārtu guvumā pieteica gan Brendons Makmilans, gan Lauris Dārziņš- komandas līderi, no kuriem arī šovakar tiek gaidīti vārti. Enerģijai un motivācijai nevajadzētu pietrūkt un ir pamats ticēt, ka arī šīs spēles izskaņā varam būt panākuma tuvumā, savu darbu labi padarot īpaši mūsu vārtu vīram un komandas vadošajiem spēlētājiem, kuru pārliecība un darboties prasme var stiprināt visu kopējo komandas sistēmu.

 Spēles disciplīna un prasme nenoraidīties visticamākais būs šīs cīņas atslēgvārdi, lai iegūtu iniciatīvu un drošu pārsvaru arī rezultāta izteiksmē pār pretinieku. Kurai no komandām tas būs spēkam, redzēsim.

 Ja veicas mūsu līderiem, pastāv lielāka iespēja, ka arī citiem mūsu hokejistiem būs vairāk ko teikt hokeja valodā... 

 SPĒLES TIEŠRAIDE ATRODAMA ARĪ ŠAJĀ KANĀLĀ:

http://onhockey.tv/

 

 Vēlēsim veiksmi gan mūsu vārtu vīram, gan lai mūsu komandas uzbrukumos ripas atrod pretinieku vārtu tīklu!

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Ieslēdziet javascript lai šī forma darbotos

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt