Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Rīgas Dinamo cīņā par uzvaras sērijas turpinājumu...

Autors Draugu draugs

 Šovakar, pl.17:30 mājas laukumā savu trešo uzvaru pēc kārtas centīsies izcīnīt vietējais "Dinamo". Spēles tiešraidi nodrošinās TV6, kā arī dažādi interneta kanāli.

 Ko sagaidīt no šī vakara cīņas?

 Pēc lieliskām cīņām un uzvarām pār "Traktor" un "Barys", Rīgas komandai pretiniekos šoreiz pēdējās spēlēs ļoti sīksts cīnītājs, kurš pamanījies pirms šī vakara cīņas uzveikt vareno "SKA", atļaujot ierasti ļoti rezultatīvajai komandai gūt vārtus tikai vienu reizi. Abām komandām noskaņojums salīdzinoši labs , ņemot vērā turnīra ievada posmu ar piedzīvotajām krīzēm un pēdējo spēļu panākumus. 

Interesanti arī tas, ka šī vakara pretinieks Ņižņekamskas "Neftehimik" pēdējo 5 spēļu laikā nevienā no spēlēm nav ielaiduši savos vārtos vairāk par divām ripām, kā arī tikpat ripas ir bijis maksimums, ko "naftenieki" iespējuši. Būtiski, ka arī šī vakara viesu komanda visai braši min savā uzvaru takā un pēdējo 3 spēļu laikā ir gūti 5 punkti. Jāatgādina, ka šīs sezonas pirmajā abu komandu tikšanās reizē, rīdzinieki piedzīvoja bezierunu zaudējumu ar 0:4, tātad šodien pirmais un mazais uzdevums ir atslēgt pretinieku vārtus un pēc tam arī pacīnīties par rezulatīvu, vārtu guvumiem bagātu trešo spēli pēc kārtas mūsu komandas izpildījumā. Vai tas būs pa spēkam mūsu hokejistiem, varēsim vērot jau pavisam drīz.

Rīdzinieki savukārt ir atguvuši pārliecību par savu varējumu un, cerams, trīs dienu atpūta nebūs izjaukusi veiksmīgo sadarbību un rezultativitātes ritmu. Būtiski, ka pēc ilgstošas klusēšanas, pretinieku vārtu atslēgšana padodās mūsu komandas vadošajiem spēlētājiem. Tas dod papildus enerģiju arī citiem. Cīņas spars un pašatdeve- sajā līmenī mūsu komandai pēdējās sacensībās nav ko pārmest; lieta, pie kuras gan komandas treneris būs aizrādījis- tās ir paviršības un nevajadzīgie noraidījumi. Ja rīdziniekiem prātā ir lielie vārtu birumi pēdējā laikā un nav aizmirsts bezcerīgais zaudējums ar 0:4 šī vakara viesu komandai šosezon, tad šis jautājums ir apstāklis, kuram ir svarīgi drīz tikt pāri- iemetot agro golu. Psiholoģiski tam ir liela nozīme- noticēt un pieredzēt, ka pretinieku vārti ir atslēdzami, pēc tam, kad tas nav izdevies pirmā piegājiena spēlē. 

  Kamēr top šis raksts, labas ziņas saņemtas Latvijas tenisa draugiem- pēc ilgas klusēšanas un dzīvošanās pa sportiskās karjeras krīzēm, savu trešo WTA titulu nupat kā izcīnīja Aļona Ostapenko. Rādot iespaidīgu tenisu, visai pārliecinoši uzvarot Jūliju Gergesu ar rezultātu 6:4; 6:1 Luksemburgas WTA "International" turnīra finālā, tas, kas nav padevies, sķiet, pēdējo divu gadu laikā, beidzot atkal izdodās... :)

 Cerams, prieku par mūsu tenisises uzvaru neaizēnos šī vakar Rīgas "Dinamo" darbības efektivitāte!

Par skaistu hokeju un lai veicas mūsu cīnītājiem tikt pie punktiem!

Vai "dinamīts eksplodēs naftā"? :) - domāju, spēles pavērsiens būs pirmā ripa mūsu komandas izpildījumā; ja to spēsim paveikt drīz, spēle iegūs drošu un pārliecinošu ritējumu...

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Ieslēdziet javascript lai šī forma darbotos

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt