Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

NBA.Porziņģa komanda laimīgi nosargā uzvaru.

Autors Draugu draugs

  Saspringtā cīņā Kristapa Porziņģa komanda tiek pie sezonas piektās uzvaras septiņās spēlēs un paceļās uz Rietumu konferences otro vietu.

107:106- ar tik slidenu rezultātu rezultējās dalasiešu panākums spēlē pār Orlando "Magic". Neskatoties uz to, ka spēles galotnē iniciatīvu uzņēmās viens no šīs spēles varoņiem Luka Dončičs un divreiz pēc kārtas savas pēdējās iespējas neizmantoja, ar kļūdām un neveiksmīgu izšķirošo metienu atbildēja arī pretinieku komanda. Orlando "maģiskais" komandas darbs nebija pietiekošs, lai atņemtu veiksmi Dalasas "Mavericks" komandai. Laimīga uzvara kļūdām bagātā spēlē...

 

Ja redzējāt spēli no sākuma līdz finālsvilpei, domāju, piekritīsiet- nervu spriedze milzīga. Savā ziņā komanda, uz kuras veiksmi cer daudzi Dalasā un arī mūsu zemē, šodien tika pie uzvaras, kura nāca, ja var tā teikt, smagi un kaut kur arī nepelnīti. Šķiet, reizēm arī veiksmes faktoram uzvarā ir lielāka ietekme kā parādītās spēles kvalitātei. 

 Īss ieskats spēlē:

  Jau pašā spēles ievadā "Mavericks" komandas sadarbības un rezultativitāte buksēja. Tiesa arī pretinieks punktu izteiksmē tālu nespēja atrauties. Katru dalasiešu mēģinājumu pietuvoties rezultatā, apslāpēja Olrando spēles "maģija"; īpaši izceļama būtu viena no viņu līdera Jonatana Isaac darbība, kas bieži apturēja tieši Kristapa mēģinājumus apdraudēt pretinieku grozu, kā arī vairākkārt sekmēja Porziņģa kļūdas, apzogot un pārvēršot iegūto bumbu punktos. Aizvadītā spēle pašam Kristapam Porziņģim ne tā sekmīgākā- gūti 10 punkti (1p. 1/2, 2p. 3/9, 3p. 1/5)taču vēlreiz būtu vērts pieminēt, ka magiskajiem izdevās izslēgt Porziņģi no labāka pienesuma savai komandai. Arī ar tādām spēlēm jārēķinās, ka kādi būs prasmīgāki par Tavu sagatavotību spēlei...

 Savukārt jau trešo spēli pēc kārtas lielisku pienesumu uzvarā deva Luka Dončičs, kurš bieži uzņēmās iniciatīvu un attaisnoja uz viņu liktās cerības. Ja "Mavericks" komandas rezervisti palīdzēja turēt līdzi "Magic" dominancei un neļāva viņiem tālu aizbēgt, tad tieši komandas līderis Dončičs bija tas, kas pēdējā ceturtdaļā panāca izšķirošo atrāvienu un ar minimālu pārsvaru laimīgi tika nosargāta uzvara. 

 Svarīga piebilde:

 Nākamā spēle ir daudzu gaidīta tieši latviešu līdzjutējiem un īpaši pašam Kristapam, jo tā būs cīņa par uzvaru pret bijušo komandu "Knicks", ar kuru "mēģinās sakārtot attiecības" laukumā un ar savu darbu. Esmu parliecināts, ja vien Porziņģim treneris ļaus doties laukumā, latvietim būs ko teikt. Motivācijas sevi apliecināt un pierādīt nepietrūks.Spēle notiks 9.novembrī.

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

 

Komentāri   

0 # Jancis 2019-11-07 09:08
Krišča šodien tāds pusaizmidzis spēlēja. Apslimos, koa?? Labi, ka Donkijs savā elementā.
Atbildēt | Paziņot administratoram
0 # Jancis 2019-11-07 09:11
Un par to piebildi tavu runājot- Krišču nākamajā spēlē vēl vairāk vaktēs, tā ka pers. status uzlabot nebūs easy.
Atbildēt | Paziņot administratoram

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt