Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

NHL. "Blue Jackets" pret "Hurricanes". LIVE(spēle noslēgusies!):

Autors Draugu draugs

Vai Elvis Merzļikins spēs savu komandu aizvest līdz uzvarai, nosargājot savu cietoksni neieņemtu? Divas spēles pēc kārtas tas izdevies. Vai būs trešā?- tas jau būtu, šķiet, par daudz prasīts! ;)

Spēle nesen kā sākusies un pagaidām vadībā ar 1:0 ir latvieša pārstāvētā komanda  Kolumbusas "Blue Jackets".

Pirmais periods aiz muguras. Spēle aizraujoša. Lai arī Kolumbusas vienība saglabājusi vadību, darba Elvim nav trūcis. Dažās situācijās nācās komandu glābt no droša vārtu zaudējuma. Kopš iegūtās vadības "Hurricanes" pieņēmies spēkā un cenšas lauzt spēles gaitu, daudz biežāk apdraudot pretinieku vārtus. Merzļikinam ir ko iesvīst un, tā vien liekas, ka darba apjoms krietni vēl pieaugs. Pēc brīža sāksies otrais periods, kura ievadā Elvja komandai ir iespēja realizēt skaitlisko vairākumu.

Aiziet otrais periods!

Karolīna labi aizsargājas, neko neļaujot paveikt Kolumbusas vīriem vairākumā.

Spēle mazliet izlīdzinājusies, komandām īsti netiekot pie vārtu apdraudēšanas.

Komandas apmainās ar ļoti bīstamiem uzbrukumiem, tikai mazliet pietrūkst līdz vārtu guvumam. Spēle, šķiet, uzņem apgriezienus.

Merzļikins atkal glābj savu komandu, turklāt divreiz pēc kārtas. Periods drīz jau pusē.

Esot uzbrukumā, nolūzt metiens Elvja komandas aizsargam, pēc kura seko "Hurricanes" izgājiens viens pret vienu. Pārtrūkst Elvja sauso spēļu sērija. Rezultāts 1:1

Spēle saasinājusies. "Blue Jackets" apņēmīgi dodās atkarot vienu vārtu pārsvaru. Tas neizdodas, pretinieku vārtu vīrs ir savu uzdevumu augstumos.

Daudz cīņas laukuma vidus daļā, bīstamāk uzbrūk Karolīnas hokejisti, brīžam Elvja komanda nespēj nolasīt pretinieku darbības un mazliet iepaliek pretdarbības efektivitātē. Tas krietni  palielina darba slodzi latviešu vārtusargam.

Pēdējās minūtes grūtības atkauties no Karolīnas vīru dominances, taču pa retam arī pa kādam bīstamam pretuzbrukumam.

Atlikušas mazāk ka divas minūtes līdz otrā perioda beigām. "Vētras" puiši satrakojušies, cenšas atslēgt Elvja vārtus atkārtoti, meistarīgāks un veiksmīgāks pagaidām Merzļikins.

Komandas dodas pārtraukumā.

Rit trešais periods... Ar pirmo uzbrukumu un metienu, kas padevās trešdaļas piektajā minūtē, Elvja komanda atgūst pārsvaru 2:1, diemžēl uz īsu brīdi. Drīz pēc tam seko cita epizode.Neveiksmīgs rikošets un rezultāts jau 2:2 Un atkal jauna epizode īsā laikā un nu atkal ir vadībā Elvja komanda 3:2, diemžēl vārtus pēc video atkārtojuma noskatīšanās neieskaita.

Kāds moments! - Vien nedaudzi centimetri pietrūkst līdz ripa šķērsotu vārtu līniju Merzļikina komandas uzbrukumā...

Arī Karolīna apņēmīgi uzbrūk, bet Elvis glābj.

Astoņas minūtes līdz pamatlaika noslēgumam.