Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Briseles ruksìša un citu sivēntiņu nedarbi Parex bankas mahinācijās...

Briseles ruksìša un citu sivēntiņu nedarbi Parex bankas mahinācijās...Vēsturi ir vērts atkārtot un īpaši vērīgiem būt pret nesenās vēstures kopsakarībām un atziņām, lai precīzāk izprastu tagadnes procesus. Līdzīgi kā dabā valda cēloņu un seku likumsakarības, tā arī vēsture ir nedalāma, to jāaplūko dziļi kontekstuāli. Sekojoši aicinu atgādināt sev un citiem kādus spilgtus "brīvvalsts" laiku Latvijas notikumus: 

Stāsta ievadā komentārs, pēc kura sekos norāde uz citu ziņas avotu:" Pasena ziņa par "Parex", bet tur figurē arī dažs mūsdienu politvaronis, piem. Kariņš, kurš tolaik bija ekonomikas ministrs un, kas "Parex" bankas noziegumu atmaskotāja John Christmas ziņojumus neatceroties... Ja Krišam bija slikta atmiņa tad, tad, cik lielu atbildību no viņa var sagaidīt pēc 9.gadiem?!  Iesaku ar šī raksta ziņu atsvaidzināt atmiņas. Tas palīdzēs iepazīt mūsu valsts pārvaldi vēl tuvāk, ļaujot noprast, cik dziļas saknes ir korumpantokupantu midzeņiem Latvijā, Eiropā, Asv un Krievijā... Esam pasaules korupcijas un netīrās naudas atmazgāšanas un cilvēku apkrāpšanas paradīze- bez lieliem pārspīlējumiem. Tas, kas bija tad, nebeidz turpināties- protams, citos mahinatoru projektos."

 Lūk, solītā saite uz senās ziņas par "Parex" noziegumiem un to atmaskošanu avotu:

Lasīt tālāk ...

Latvijas iedzīvotāju paralēles ar indiāņu likteni...Ievads.

 Šis būs tikai garāmejošs ieskats, ievads tajā, ko ikviens varam pamanīt, neatkarīgi no vēstures interpretācijām. Pieskarsimies dažām kopējām iezīmēm, uzdosim jautājumus, līdz galam tos neatbildot, lai paliek vairāk vieta mūsu pašu vērtējumam, iztēlei un pārdomām.

 Esam daudz dzirdējuši par Latviju kā zemi, kur vietējās pamatnācijas, lai izdzīvotu, ir aktīvi cīnījušās pret kakla kungu, vergturu un okupantu jūgu. Šodien un tagadnē esam situācijā, kad Latvijā formālu kolonistu un kakla kungu nav, bet dzīvojam "balto vergu" laikmetā.

Ja agrāk Latvijas pamatnācijas cīnījās pret redzamo ienaidnieku, tad tagadnē ienaidnieks uzbrūk gan no slēpņa un atklāti; ienaidnieks ir pašu "virsaišu", politiķu izraisīta un attīstīta nodevīga pret tautu genocīdpolitika, pret kuru tautas vairākums ir padarīti nekaitīgi- necīnās; vēl vairāk- verdzība un diktatūra lv nostiprinās.

IZRĀDĀS NAV LABĀKAS UN OKUPANTVARĀM IZDEVĪGĀKAS SITUĀCIJAS PAR CILVĒKU TICĪBU, KA VIŅI IR BRĪVI.

Vai esat dzirdējuši terminu:"Brīvais vergs?"-tas attiecas arī uz mūsdienu Latviju... Parunāsim par to! Ievads:

Lasīt tālāk ...

25.marts Latvijā pirms 70.gadiem...

25.marts Latvijā pirms 70.gadiem...Šodien aprit 70 gadi kopš Padomju Savienības režīma īstenotajām deportācijām, kad 1949. gada 25. martā no Latvijas uz Sibīriju izsūtīja vairāk nekā 42 000 nevainīgu cilvēku... Šis laiks ir piesātināts ar traģiskām atmiņām, ar briesmu, šausmu un necilvēcisma stāstiem, kad tolaik pastāvošā vara izsūtīja lielu daļu Latvijas sabiedrības uz darba un nāves nometnēm Sibīrijā...

Lasīt tālāk ...

ČEKAS MAISU PĀRSTEIGUMI...Komponista un dzejnieka Ata Priedīša vēstule Latvijas sabiedrībai...

ČEKAS MAISU PĀRSTEIGUMI...Komponista un dzejnieka Ata Priedīša vēstule Latvijas sabiedrībai... Ceļš, kurš šobrīd tiek iets „čekas maisu” saturu publicējot patiesībā ir absurds un pat prettiesisks. Jebkuram procesam, kurā ir gan cietušie gan vaininieki (vajātāji) bija jāsākas ar cietušo liecību uzklausīšanu. Šobrīd tiek aktīvi pausts, ka cietušo nav bijis vispār. Ir bijuši tikai „stukači”, kuri ļoti veiksmīgi muļķojuši čekistus. Un tieši „stukači” uzskatāmi par patiesajiem cietējiem.Viņus taču čekisti piespieda vai pierunāja sniegt ziņas par citiem cilvēkiem. Tātad nodarboties ar visai neētiskām lietām. Un tas jau nekas, ka atlīdzība bija iespēja plaši publicēties, kļūt slaveniem un arī bagātiem.
Lasīt tālāk ...

16.marts.Esam zaudējuši pārāk daudz...

16.marts.Esam zaudējuši pārāk daudz...Lai arī cik smaga ir mūsu tautas un visas pasaules karu vēsture, der nekad neaizmirst cilvēcisko faktoru un to, ka lai arī kurā pusē ir karojuši mūsu senči, viņiem visiem ir bijuši tuvinieki, kas gaida mājās... Valstu politika kara laikā kā atvars ierauj, šķiet, visus un tiem ,kas slavina vienu karojošo pusi un nonicina visus citus, vajadzētu apzināties, ka neviens cilvēku karš nekad nevar atnest ne tuvu pilnīgu taisnību, pat ja beigu beigās uzvar tā karojošā puse, kuru vēsturiski uzskata par spēku, kas varbūt novēŗsa savas tautas un citu tautu okupāciju... Latvijas gadījumā tas ir bijis pat daudz daudz sarežģītāk, kad cilvēki no mūsu tautas karoja viens pret otru Vācijas un Padomju savienības armijas pusē, un lai arī kurā pusē mūsu tautieši karoja, iznākums bija ne tuvu tas, ko mūsu tauta reiz cerēja sagaidīt...
Lasīt tālāk ...