Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Covid - 19. Ieskats Anglijas mediķu cīņā par saslimušo veselību un dzīvību.

Autors Draugu draugs

Kamēr internets un mediji "kūp" no sabiedrības viedokļu, spekulāciju un spriedelējumu dažādības, vistuvāk cilvēkiem pieejamai un izzināmai realitātei ir "pirmā palīdzības fronte", un tie ir mediķi, kas cīnās par Ķīnas vīrusa novārdzināto veselību un dzīvību.

 Neliels ieskats Lielbritānijas mediķu intensīvajā darbā. Ja dažiem nemediķiem viss liekas vienkārši, tad to nesaka viņi, kas aci pret aci ikdienu piedzīvo smagas cīņas par cilvēku dzīvību. Viņu darbs tiks vērtēts vairāk "pēc kara"...

 

Lai runā mediķi, ne tik daudz bijušie, cik esošie, ar ko viņi saskarās, cīnoties par cilvēku dzīvību. Mēs pārējie, vienalga atzīstam to vai nē, spriežot par lietām, ko neredzam, nodarbojamies ar spekulācijām, ja izvirzām tēzes un pieņēmumus, kurus neapstiprina paši mediķi, kuri cīnās par covid -19 slimnieku veselību. Viedokļi par jebko var būt atšķirīgi, bet taustāmā realitāte Covid sērgas gadījumā ir mediķu pusē. Viņu pieredze un redzējums ir pirmšķirīgs un sava veida kritērijs tam, cik nopietna pastāv cīņa pret šo pandēmiju.

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt